Veronika Freimanová podporuje prevenci proti rakovině prsu

10. říjen 2013  Redakce   komentáře (0)

Sdružení Mamma Help odstartovalo v jednom pražském obchodním centru kampaň Měsíc v růžové. Nechyběla u toho ani herečka Veronika Freimanová.

Veronika Freimanová podporuje prevenci proti rakovině prsuVeronika Freimanová podporuje prevenci proti rakovině prsu

Kampaň Měsíc v růžové je zaměřená na boj proti rakovině prsu. Jejím cílem je oslovit ženy a upozornit je na důležitost prevence proti této chorobě. Proto se koná v místě, kam ženy poměrně často chodívají – v obchodním centru.

Kampaň podporuje nejen sdružení Mamma Help, které pomáhá ženám postiženým tímto onemocněním, ale i celá řada dalších odborníků. Součástí sdružení je i bezplatná telefonní linka, jíž před sedmi lety propůjčila svou tvář herečka Veronika Freimanová, kterou momentálně můžeme vidět v primáckém seriálu Cesty domů.

"Co se týče rakoviny, čas je luxus. Pokud někomu lékaři diagnostikují rakovinu prsu, ale i jakýkoliv jiný nádor, je potřeba okamžitě jednat, protože někdy můžou být důležité ne týdny, ale i dny. Jsem ráda, že jsem svou tvář propůjčila telefonní lince, na níž se kdokoliv může ohledně rakoviny obrátit o pomoc," řekla Veronika Freimanová.

"Jako tvář této linky jsem se v minulosti účastnila různých akcí s ní spojených - zvedala jsem telefony od volajících, absolvovala jsem pochod proti rakovině prsu, snažím se tuto linku a její záslužnou činnost medializovat. Proto vítám akci, během níž mohou lidé nákupem určitého zboží provoz linky podpořit a ještě se během celého října dozvědět řadu užitečných informací, které jsou důležité v boji proti rakovině prsu," dodala Veronika Freimanová.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!