Už žádné tlačenice v cukrárně a restauraci: Stačí si zaregistrovat stůl online

5. květen 2016  Redakce   komentáře (0)

PR. Také vám vadí, že když přijdete do oblíbené restaurace či cukrárny, mají zrovna plně obsazené stoly a vy tak musíte buď čekat, nebo si rovnou začít hledat jiný podnik? Tomuto problému se snadno vyhnete, pokud si zarezervujete stůl. Poradíme vám, jak na to.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Je-li ve vašem hledáčku například některá cukrárna Brno, stačí si zaregistrovat stůl následujícím způsobem. Využijete k tomu online rezervační systém Restu, který v současné době nabízí rezervace ve více než 17.000 restaurací, kaváren a cukráren.

Rezervace vám zabere pár vteřin

Rezervace probíhá maximálně jednoduše. Zvolíte si konkrétní restauraci a pouhým kliknutím si v daném podniku zarezervujete stůl. Během přibližně 10 minut vám pak na emailovou adresu přijde potvrzovací zpráva. A to je vše. Při příchodu do podniku pak jen upozorníte na to, že jste provedli rezervaci přes Restu. Je to opravdu jednoduché, že?

Systém funguje po celé České republice. Zajímá-li vás například, která cukrárna Ostrava má rezervaci stolu přes internet, nemusíte složitě vyhledávat webové stránky jednotlivých podniků. Pouze navštívíte systém Restu a během pár vteřin se dozvíte, které cukrárny v Ostravě umožňují rezervace online.

Sbírejte kredity a vyhrajte jídlo zdarma

Restu funguje i bez registrace, ta je ale v lecčems výhodná. Už jen proto, že nemusíte pokaždé vyplňovat kontaktní údaje. Velkou výhodou je ale také možnost získávat kredity za rezervace i další využité služby. Jakmile nastřádáte určité množství kreditů, můžete se těšit na voucher na jídlo ve vaší oblíbené restauraci zdarma.

Systém je výhodný jak pro zákazníky, kteří snadno a rychle provedou rezervaci stolu, tak pro samotné provozovatele restauračních zařízení. Pokud máte vlastní cukrárnu, kavárnu či restauraci, může vám Restu zajistit větší počet zákazníků a tím pádem samozřejmě i vyšší zisky. Získáte možnost efektivně oslovit více lidí.

Komerční sdělení

-pla-

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!