Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami, to vařil Zdeněk Pohlreich na náměstí

16. říjen 2013  Redakce   komentáře (0)

Zdeněk Pohlreich nakrmil pražské Námětí Míru. Uznávaný šéfkuchař si tu postavil „food truck“, v němž uvařil, a kolemjdoucí měli jedinečnou příležitost ochutnat menu skutečného mistra kuchaře.

Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami, to vařil Zdeněk Pohlreich na náměstíTelecí líčka na červeném víně a polpety s houbami, to vařil Zdeněk Pohlreich na náměstí

Co Zdeněk Pohlreich na náměstí vařil? Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami. „Menu jsem přizpůsobil tak, aby se jídla dala připravit bez problémů i v terénu. Není na nich nic těžkého. Já nenávidím složitá jídla,“ řekl. A po očku sledoval, jak si lidé na jeho jídle pochutnávají.

A co baví šéfa vařit nejvíc? „Asi snídaně, ale mě vlastně baví vařit pořád. A když se mi někdy náhodou trochu nechce, tak jakmile zapálím sporák, nechuť je okamžitě pryč a já jsem zase ve svém živlu,“ smál se.

V sobotu 19. října 2013 začne Prima vysílat jeho novou kuchařskou show Česko vaří s Pohlreichem živě, v níž Zdeněk v přímém přenosu připraví tříchodové menu.

„Všechna jídla, která budu v přímých přenosech připravovat, jsem postupně uvařil, abych je doladil. V téhle show ale nepůjde jen o vaření. Nevím, jestli se u ní budou lidi spíš bavit nebo se mnou budou také vařit. Záleží na nich. Přál bych si, aby se dívali a aby je pořad bavil, o to jde,“ vysvětloval Zdeněk Pohlreich.

Více o cooking show píše MediaShow.cz: Česko vaří s Pohlreichem vyhlašuje casting. Hledá netradiční místa k živému vaření

Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí
Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí
Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí
Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí
Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí
Zdeněk Pohlreich vařil na náměstí


Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!