Krásná místa pro konání svatby

26. říjen 2015  Roman Beneš   komentáře (0)

Plánujete svatbu a nechcete mít obřad pouze v prostorách městské radnice či někde na obecním úřadu? Svatební obřad si zaslouží důstojnější a honosnější místo. Dnes už není problém jej zajistit na hradech a zámcích po celé České republice. Přinášíme vám pár tipů ze severu Čech.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Zámek Libochovice

Severní Čechy disponují celou řadu kulturních památek, která nabízejí ideální podmínky pro konání svateb. Příkladem je zámek Libochovice, který v minulých letech prošel rekonstrukcí. Jeho zdobné interiéry i zámecká zahrada jsou místem, kde váš svatební obřad dostane jedinečnou atmosféru.

Libochovice jsou malou útulnou obcí na severu Čech, nedaleko od Loun a Litoměřic. Tamní zámek nabízí pro svatebčany perfektní zázemí v podobě Saturnova sálu, který je jeho skvostem. Kromě toho má také pro svatební účely přímo vysvěcenou kapličku. Zahrady zámku jsou pak skvělým místem pro konání svatby během letních měsíců.

Hrady a zámky

Na severu Čech se najde celá řada dalších míst, která jsou kouzelná a konání svatby pro pro vás bylo zážitkem na celý život. Obřady nabízí třeba romantický hrad Kost. Populárním místem je rovněž zámek Sychrov či zámek Dětenice, kde se dá zajistit rovnou i ubytování.

Konání svatby na hradě či zámku má své kouzlo. Zejména ty z vás, které jsou romanticky založené a chtějí mít dokonalou svatbu, by o jedné z výše uvedených možností měly uvažovat. Ale pozor! Vzhledem k tomu, že je o zámek Libochovice i další objekty mimořádně velký zájem, je potřeba si zajistit termíny s dostatečným předstihem. Mějte také na paměti, že kulturní památky mají svá omezení, co se týče ročního období. Právě zámek v Libochovicích umožňuje konání svateb od dubna do října, po zimní sezonu jen výjimečně.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!