Zamilovaná do kamaráda svého muže! aneb proč blázníme v čase ovulace

24. únor 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Vypadalo to tak nevinně. Po dlouhé době jsem s kamarádkou vyrazila na skleničku. Skvěle jsme se bavily, povídaly, smály a hodiny ubíhaly jako splašené - to už tak většinou bývá, když nám je zatraceně dobře. Při placení jsem pak zahlédla kamaráda svého muže. Stál u baru a upřímně se na mě usmíval. "Ještě se chvilku zdržím," vypadlo ze mě směrem ke kamarádce a vlastně ani nevím proč.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Přiznávám, při pohledu na něj, mnou projela vlna vzrušení. Nikdy mi nepřipadal tak zajímavý jak dnes. Stáli jsme tam tak naproti sobě a myslím, že oběma probíhal v hlavě velmi podobný scénář.

Polib mě, udělej to

První sklenka vína vystřídala tu druhou, třetí i čtvrtou a po celou tu dobu jsme si příjemně povídali. Tvářil se tak, že ho zajímá všechno, co říkám, smál se, vyprávěl a občas jeho oči spočinuly na pár vteřin na mých rtech. A já se v duchu modlila, aby to udělal… Aby mě vášnivě políbil a nemyslel na to, že líbá kamarádovu ženu!

Neodhodlal se, ale já v tu chvíli byla ztracená a bláznivě zamilovaná až po uši…

A co tedy dělat v takové chvíli, kdy na kamaráda druhý den myslím hned po probuzení, cestou do práce, během oběda, před, při i po sexu s manželem, zkrátka pořád? Toužím ho vidět, dotýkat se ho, vyzkoušet to, jakým je milencem? Jak z toho ven? Přestane to? Anebo se tomu poddat a nechat se unášet na vlnách vášně?

A jak se to tak stane, že po letech manželství začneme flirtovat a pokukovat po někom jiném?

Na jedné ze svých přednášek známý sexuolog Radim Uzel uvedl, že ženy jsou nejčastěji nevěrné kvůli citovým potřebám, touze po společnosti nebo vzrušení, možnosti úniku, případně odplaty či ověřování si vlastní žádoucnosti. Pravda, asi každá z nás si jednou za čas chceme dokázat, že na to stále máme a dokážeme být krásné a přitažlivé. A možná je na vině i náš menstruační cyklus.

Kritické období před menstruací

"Kritická doba pro vztahy je fáze před menstruací. V této fázi nejčastěji mluvíme o rozchodu, odchodu od partnera, možné nevěře. Je to fáze kritická pro nás ženy, ale i naše muže. Dokážeme být někdy velmi neempatické," říká Dagmar Kožinová, autorka projektu Ženské cykly, který pomáhá v ženách probudit uvědomění a vnitřní sílu.

"Je to fáze, ve které se objevují naše temné stránky a my můžeme chtít doslova partnerovi ublížit, vrátit něco, co nemáme spolu vyřízeno. Díky tomu pak můžeme být náchylnější k nevěře. Osobně bych proto ženám doporučila, pokud se takové sklony objeví, počkat do dalších fází,“ radí Dagmar Kožinová.

Ovulace - čas na flirtování?

Ve fázi kolem ovulace máme často chuť vyrazit do společnosti. A jak je to s nevěrou v této době?

"Ovulační fáze je ta, ve které doslova vábíme muže. Naše tělo je připravené k oplodnění. Je vědecky prokázané, že muž je v této fázi k ženě přitahován daleko víc než v jiných fázích cyklu. Příroda to prostě zařídila skvěle. Žena se také zcela přirozeně lépe a více žensky obléká. Použije třeba i výraznější rtěnku, ženské lodičky. Mnohdy i „neženy“ se stanou ženami," říká Dagmar Kožinová.

Najednou mám v duši klid. Že by moje náhlá zamilovanost pramenila z toho, že jsem vyšla na drink v době, kdy se to zkrátka nehodilo? Moje vzplanutí tedy nebude bourat vztahy v mé rodině, nerozbije přátelství mezi kamarády... bude to všechno tak, jako dřív!

Jen bych se měla více dívat do kalendáře a až nastane "rizikové" období pro nevěru jako stvořené, raději se zavřít doma, protože, co kdyby náhodou. Zase tam stál u baru a upřímně se na mě usmíval…

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!