Problémy s erekcí. Jak muže dostat zpět do formy?

11. duben 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Fyzické či psychické vyčerpání, stres, nedostatek spánku, tréma, vztahové nebo zdravotní problémy, nadváha a třeba i nezdravá strava. Tohle všechno může být za tím, že čas od času, muž v posteli selže. Není to nic hrozného, ale většina mužů bere tento fakt jako největší pohromu v dějinách světa. Takové selhání má na mužovo ego téměř drtivý dopad.

Zdroj: pixabay.com/stokpicZdroj: pixabay.com/stokpic

A jak zareagujeme my, když se stane tato nemilá událost? "Nic se neděje, to je v pořádku, příště to se to určitě nestane.“ Hned vzápětí nám ale v mozku začne šrotovat a vytasíme se s otázkami typu: "Ty někoho máš? Já už Tě nevzrušuju? Ty u toho myslíš na práci?“ A někdy díky tomu uděláme najednou z pidi komára obrovského velblouda.

I třicetiletá Katka ví, co dokáže se sebevědomím muže udělat to, když není "v pozoru“, kdykoliv je třeba. "Začalo to příjezdem ze školení. Těšila jsem se na něj a tak jsem ho hned ve dveřích objala a začala svlékat. Skončili jsme v posteli, ale brzo bylo po všem. Tam dole to zkrátka nefungovalo. Omlouval se a já to přičítala únavě a stresu,“ říká Katka.

Když ale podle stejného scénáře probíhal sex i další den a bohužel i ten následující, znejistila. "Připadala jsem si, že mám před sebou malého kluka, kterému sebrali autíčko... byl úplně na dně. Pomohlo, až když po měsíci a půl navštívil doktora, který zjistil, že vlastně nejde o závažný problém, jen by měl méně pracovat a občas vypnout," vysvětluje Kateřina.

I odborník, sexuolog Jaroslav Zvěřina se přiklání k tomu, že při delších problémech s erekcí, je třeba vyhledat lékaře. "Potíže s erekcí lze dnes většinou poměrně úspěšně léčit. Mužského je tedy třeba vést k návštěvě odborného lékaře urologa, nebo sexuologa,“ radí Zvěřina. Ujištění lékaře, že je vše v nejlepším pořádku, často stačí k tomu, aby byl "vojáček" zase vždy připraven!

Ale co můžeme udělat pro svého milovaného my? Muži těžce nesou, pokud svoji partnerku sexuálně zklamou, a nedej bože, aby žena občas tímto směrem hodila nějaký ten vtípek. To už by se partner mohl začít sexu vyhýbat. Nedělejme z toho vědu a zkusme svému muži přivodit erekci tvrdou jako kámen!

  • Nechme svému muži možnost se dívat. Buďme sexy během vaření, čištění zubů, nebo vytírání podlahy. Nemusíme se před partnerem producírovat nahé, stačí, když rozepneme knoflíček a pod domácí sukni neoblečeme spodní prádlo. Tvařte se jako "Já nic, já muzikant..," ale přitom hrajte o jeho pozornost!

Je libo domácí striptýz? Patří k jedné z nejčastějších tajných sexuálních představ mužů. Pořiďte si rajcovní krajkové prádlo, podvazkový pás, punčochy a obujte botky na podpatku!

Svého muže posaďte do židle, zapalte svíčky a pomalu ho rozpalujte svými ladnými pohyby. Dejte si na čas, nespěchejte. Hlaďte se po celém těle a vzrušeně dýchejte. Až uvidíte, že se v jeho kalhotách něco děje, neváhejte, vystrčte na něj zadeček a nechte ho, ať vám ukáže, že je chlap! Věřte, že tentokrát rozhodně nezklame!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!