Potěšte muže kdekoliv! Jak na orální sex?

3. duben 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Pro některé ženy to může být krajně nechutné, pro jiné zaručený prostředek, jak uspokojit partnera. Najdou se i dámy, co si pro změnu francouzské milování užívají, jsou vzrušené a baví je to. Muži orální sex milují, dokonce ho leckdy považují za více rajcovní než ten klasický. Není se čemu divit, tento způsob laskání pohlavní život nejen nesmírně obohacuje a zpestřuje, ale také sexuální prožívání zintenzivňuje.

Zdroj: pixabay.com/AlexVanZdroj: pixabay.com/AlexVan

Jen se přiznejme, když nás partner políbí "tam" dole, také většinou upadáme do pocitů rozkoše, že dámy? Jak ale udělat orální sex zajímavějším? Jak potěšit muže a zajistit si pověst té, která to umí prostě dokonale?

V dospívání asi každá pátrala po tom, jak to teda správně klukovi pusou dělat. Časopis pro dívky nás leckdy poučil v základních dovednostech, a když přišlo na věc, alespoň jsme věděly, kde začít. Časem nám ale nestačí jen návod "pro náctiletou dívku“, ale je třeba trocha fantazie, hravosti a především chuti, přivést partnera ústy do extáze a navíc si připravit příjemný zážitek.

Jak tedy s jeho "nádobíčkem" zacházet, aby zažil ten nejúžasnější orgasmus ve svém životě?

  • Milujte jeho penis! Jestli ho milujete, není co řešit, budete za hvězdu. Partner i jeho nástroj poznají, že se s ním mazlíte s láskou a chutí. A to je zatraceně důležité! Je-li pro vás ale představa, že olizujete něco, čím se zároveň i močí, krajně odporná, a názor na to nezměníte ani po důkladném umytí, nechte to plavat. Daleko lepší je ukázat, že i bez orálu dokážete partnera uspokojit! A třeba i mnohem lépe!
  • Rozvášněte ho! Čas od času není na škodu, jen tak přijít, vyndat ho partnerovi z kalhot a bez zbytečných řečí ho pěkně polaskat. Jestli ho ale chcete vyrajcovat, zkuste pomalé svádění. Hrajte si, mazlete se s ním, ruka šmátralka může pomalu vyhledat ztopořený úd a jemně ho hladit. Rozpusťte vlasy a pramenem škádlete jeho mužství. Teprve, až bude pevný jako skála, zasypte ho polibky.
  • Olizujte a sajte! Tak dosáhne muž těch pravých intenzivních pocitů! Olizováním žaludu a citlivých míst asi jeden až dva centimetry pod ním, dopřeje partnerovi silné erotické prožitky. Lechtejte a hlaďte penis špičkou jazyka, objímejte a obepínejte žalud celým jazykem.
  • Je libo něco k pití? Polijte jeho pyj vaječným koňakem nebo si s ním zamíchejte sklenku ledového šumivého vína. Ochutnejte, přikousněte jahody a jednu schovejte i do svého klína. Není ta pravá chvíle na to, užít si polohu "69“?
  • Polykejte, ale jen, když budete chtít – chuť a aroma je nezaměnitelná, ovšem často odvozená od stravy partnera. Pokud holduje alkoholu, cigaretám a nezdravým jídlům, tak chuť jeho šťávy nebude zrovna k "sežrání". Stačí ale, aby jedl zdravě, a příliš nekořenil. Ananasový džus a další sladké ovoce dokáže s chutí spermatu doslova divy! Ale, kdo říká, že musíte polykat? Muži to možná berou jako projev lásky, ale proč si ejakulující penis nenamířit někam jinam? Na prsa, zadeček… je to jen a jen na vás!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.56 hvězdiček / Hodnoceno: 9x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!