Najděte si na sebe s partnerem čas. Buďte atraktivní!

19. leden 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Žijeme v uspěchané době, a tak není divu, že se často s partnerem potkáme jen v posteli. Po celodenním maratonu v zaměstnání bývá muž často nepříjemně naladěn a obvykle je pozdrav ode dveří tím jediným, co za celý den prohodí. Ubývá komunikace, ztrácí se souznění, chuť na sex.

Zdroj: pixabay.com / SilverleafZdroj: pixabay.com / Silverleaf

Důvodem, proč vztahy v našem životě selhávají, je fakt, že trávíme velmi málo přínosného času společně. Do svého vztahu neinvestujeme, zapomínáme, že je třeba o partnerský život pečovat.

Partner by pro nás měl být nejbližším člověkem na světě a navzájem bychom si měli dávat sílu. Tak proč tomu tak občas není? Najděte si čas jeden pro druhého, uvidíte, že tato investice se mnohokrát vrátí!

Mluvte s partnerem

Každý z nás požaduje určité množství času, který by chtěl prožít s partnerem. Samostatní a silní jedinci nemají tak velkou potřebu být se svým protějškem každou minutu, pro jiné je ale téměř nepřekonatelné milovaného člověka nevidět půl dne.

Pobavte se spolu na toto téma, možná zjistíte, jak rozdílná jsou vaše očekávání. Základem je opravdu dobrá komunikace. Pokuste se najít možnosti, jak najít více času pro sebe!

Změňte nastavený a zaběhnutý stereotyp. Jestliže je váš partner nebo manžel pracovně velmi vytížený, pokuste se s ním probrat to, zda by mohl alespoň nějaké dny v týdnu chodit domů na večeři a udělejte z toho rodinnou tradici. Mějte svoje rituály, zapojte děti.

Odpočívejte společně

Po večeři si dejte oddych a sedněte si společně. Proberte, jaký měli ostatní členové rodiny den, co se podařilo a co zrovna moc ne. Nádobí a úklid nechte na potom, důležitější je, že máte čas spolu mluvit.

Dojednejte si určitý den, který bude patřit jen a jen vám. Zajděte na večeři mimo domov, zatančit si, do divadla, anebo zkrátka jen na vzduch.

Babička se jistě o vnoučata postará a vy budete mít skvělou příležitost k tomu, vychutnávat si jeden druhého! A proč vlastně nezůstat doma v posteli? I tam budou vaše společné chvíle určitě příjemné!

Vždyť i na sex je třeba si najít čas. Zvládáte maximálně dvě rychlovky týdně, které už dávno postrádají náznak nějaké předehry a vášně? Jen co děti usnou, zalezte do postele a vychutnávejte si sex, jak kdyby to bylo poprvé.

Experimentujte nejen v posteli

Experimentujte, zkoušejte nové věci i místa pro milování a nenechte nudu, aby vlezla do postele s vámi. Když potom svému vytíženému muži napíšete lechtivou smsku o tom, jak byl v noci úžasný, nepřekonatelný a jak moc jste si to užila, vsaďte se, že přijde rozhodně dřív, než k večeři. Touha po vás bude silnější!

Věnujte si proto vzájemnou pozornost, překvapujte, mluvte spolu, mějte rituály a společné plány, chvalte se… váš vztah pak bude rázem tak nějak lepší… Řekněte, není skvělé si na sebe udělat čas?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!