Manžel je mi nevěrný. Jak vyhrát nad milenkou?

28. únor 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Toužíme po tom každá. Mít krásné pohodové manželství, skvělý a přitom pokaždé jiný a lepší sex, muže, který nás bude na rukách nosit a k tomu hodné děti jako ze škatulky. Nepřipouštíme si, že by to v životě mohlo být jinak, až do doby, než manžel začne chodit pozdě z práce načichlý sladkým parfémem, často odjíždí na služební cesty a omylem nám v mobilu přistane smska, která byla rozhodně určená té "druhé". Co v takové chvíli dělat? Sbalit nevěrníkovi saky paky a poslat ho k šípku, nebo vytasit drápky a o muže svých snů se s milenkou poprat?

Ilustrační foto, pixabay.com / KrzysiekIlustrační foto, pixabay.com / Krzysiek

Jako manželky máme mnohdy navrch. Muži se většinou nechtějí rozvádět, a i když svým milenkám často mažou med kolem pusy, má to vždy nějaký háček. Rozvedou se, až budou děti větší, až na to připraví manželku, až bude povýšený v práci, až manželka porodí, až na to zkrátka bude ta nejvhodnější doba…

Chtějí muži rozvod?!

Přitom ale muži moc dobře ví, že jakmile doma zazní slovo "rozvod", čeká je velice dlouhé a drahé období nepohodlí a problémů.  Proč se rozvádět, když by to znamenalo přijít o komfort teplých večeří, čistých ponožek a pravděpodobně i opuštění části svého majetku?

A pak jsou tu také děti! I když si často myslíme, že muž se staral o děti jen v době jejich početí, většina otců své děti miluje, nechce o ně přijít, opustit je, jen jednou za čas je vidět, za to ale pravidelně platit.

Možná důvody, které muž milence říká ohledně dětí, nebudou zase až tak pasé. Rodiče by se měli snažit, aby se tato nepovedená etapa jejich manželství, nenávratně nezapsala do citlivých dětských duší.

A co teď, držíme-li v ruce spodní prádlo milenkou chytře nastrčené v manželových kalhotách? Stojí nám manžel za to, abychom se snažily, plakaly a dělaly jednu hysterickou scénu za druhou? A má cenu o něj vůbec bojovat? Jakou hodnotu pro nás má nevěrný chlap?

Ano, dobře, máme s ním děti, domov, společné vzpomínky, jsme na něj zvyklé. Milujeme ho, ale čeká se od nás odpuštění. Jakmile nebudeme schopné odpustit muži nevěru, nemá cenu se vydávat do boje s milenkou. A to si musí rozmyslet opravdu každá sama. Jestli tedy usuzujete, že bez boje se nevzdáte, začněte tajně spřádat své plány!

Vyzrajte nad milenkou

Jak tedy vyzrát na milenku? Nejlepší je, ukázat muži o co všechno by mohl přijít! A nejlépe mu to dokážeme tak, že budeme dělat všechno to, o čem víme, že se mu to líbí, po čem šílí!

Kadeřnice, nákup nových šatiček a bot, to každé ženě prospěje! Zahoďte vytahané tepláky, sepraná trika a překvapte nějakým sexy kouskem.  Běžte do divadla, s kamarádkou na víno, zaběhat si. Čeká se od nás, že budeme sedět doma a čekat, až se manžílek od milenky vrátí? Tak to ani náhodou!

Zapomeňme na  scény, neustálý brek, vyhrožování a chovejme se, jak kdyby nám to bylo, tak trochu jedno. Přitom je ale dobré dát najevo, že jsme ochotné zapomenout na manželovu avantýru a jít dál.

Nedávejte ultimáta

Nedávejme svým mužům žádná ultimáta, buďme trpělivé a hrajme čistou hru. Pravda, je těžké něco takového zvládnout, chovat se jako by nic a přitom vědět, že on je s "ní".

A co radí pětatřicetiletá Pavla, kterou manžel podváděl více jak rok? "Náhodou jsem je spolu viděla, líbali se, drželi za ruku a mě bylo jasné, že to není "jen" kolegyně z práce. Přišla jsem domů, sbalila si věci, vyřídila hlídání pro syny a odjela na dovolenou do ciziny, kde jsem si totálně vyčistila hlavu a vše si dobře promyslela.“

Pavla věděla, že bojovat chce. Dlouze řešila, kde byla chyba, proč ji její vždy věrný a poctivý manžel začal podvádět a věděla to moc dobře.

Neděláte ve vztahu někde chybu?

"Teprve s odstupem času jsem si uvědomila, že toho se mnou musel mít manžel plné zuby. Neustále jsem ho odmítala, dávala přednost práci, dětem nebo svým koníčkům. Neomlouvá ho to, ale vím, že stejný podíl viny na tom nesu i já," přiznává Pavla.

"Nakonec jsem vyhrála nad milenkou téměř bez boje. Zkrátka jsem jen nechala muže dýchat, dala sobě i jemu čas na to, všechno si promyslet. Nevyhazovala jsem mu oblečení z okna, jak to tak bývá v amerických filmech. Na dovolené jsem si odpočinula, díky malému románku u moře jsem si dokázala, že se ještě můžu někomu líbit a domů jsem se vrátila jako sebevědomá žena, ne jako zhrzená a zničená manželka. Muž si toho všimnul, protože neuběhl ani týden a stál ve dveřích s pugétem," dodává s úsměvem Pavla, které teď s mužem pracuje na obnovení důvěry ve vztahu.

Happy End? Ne vždy

Nevěra v manželství většinou nekončí tímto způsobem, ale mohla by. Je jen na nás jaký postoj zaujmeme k nevěře svého muže.

Jisté ale je, že pokud se budeme chovat jako malé děti, kterým berou hračku, těžko si nás bude někdo vážit. Buďme proto sebevědomé, znejme svoji cenu, a pokud nám za to chlap opravdu stojí, vydržme. Vyčkávací technika se určitě vyplatí!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.15 hvězdiček / Hodnoceno: 41x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!