Jak po letech partnerství oživit manželství?

28. leden 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Možná to znáte i vy. Při sledování televize spolu s manželem jsem si nedávno uvědomila, že naše manželství je sice hezké, ale vytratila se z něj vášeň, touha a neovladatelný chtíč, který nás za mlada doslova spaloval! Jak je možné, že vedle sebe dokážeme jen tak sedět, aniž bychom se k sobě tiskli, dotýkali se a neměli u toho hříšné myšlenky?

Zdroj: pixabay.com/bdeanindyZdroj: pixabay.com/bdeanindy

Pamatuji na "divoké" televizní večery, kdy jsme žádný film neviděli celý. Také se proto nehodláte smířit s tím, že do konce svých dní budete žít v nudném a šedém manželství?! Jak ho ale oživit a vdechnout mu nový život?

Péče o domácnost, děti, pracovní vytížení a další a další běžné činnosti nás vysilují na tolik, že na svého muže většinou nemáme moc času. Muži bývají znudění stejným sexem, stejnou polohou a především stále stejnou partnerkou.

A tak rázem zjišťujeme, že náš sexuální život se dostal do příliš vyježděných kolejí. Stal se pouze povinností, účelovým a hlavně co nejrychlejším, během za orgasmem.

Zahoďme všechny zábrany a uvědomme si, že sex je především hrou a zábavou! Tak proč si nepohrát i po 15-ti letech manželství?

Erotická masáž

Nabídněte svému znavenému muži masáž! Ale zapomeňte na klasiku! Odhoďte zástěru, zůstaňte nahá nebo jen v lehké sexy košilce a manželovi zavažte oči. Svého muže překvapte a podrobte ho masáži celého těla.

Nejprve se věnujte masáži krku a zad, hýždí a stehen. Používejte oblíbený masážní olej nebo kvalitní mandlový, který lze použít i na intimní části těla.

Masírujte nohy po celé délce. Položte partnera na záda a pomazlete se s obličejem a hrudníkem. K masírování můžete použít nejen ruce, ale i svá ňadra. Pohrajte si s pupíkem a pak už jen zbývá polaskat se s jeho mužstvím. Věřte, že na takovou masáž muž dlouho nezapomene!

Hra na prostitutku

A co taková hra na prostitutku? Každá žena si jistě ráda se svým partnerem zahraje na nejstarší řemeslo a vytvoří roli příslušnice něžného pohlaví, která se tímto zaměstnáním živí, či alespoň přiživuje. Použijte silný make-up a rajcovní oblečení, podvazky i podpatky!

Muže jistě vzruší nový vzhled jeho nejdražší, její vyzývavé jednání, způsob nabízení sexuální služby, domlouvání odměny a místa uskutečnění. Vyberte neobvyklé místo, kde jste to ještě nedělali! Použijte kondom, aby se iluze naplnila vskutku dokonale!

A můžete ještě přitvrdit! I zcela normální jedince, bez sadistických či masochistických sklonů, mohou někdy vzrušit alespoň jemné náznaky násilí, nadřazenosti nebo naopak podřazenosti.

Jestli do toho máte oba dva chuť jít, pořiďte si pouta a bičík, kterým lze partnera šimrat, ale také trochu sešvihat. Připoutejte manžela k posteli, stolu nebo k topení a ukažte mu, co ve vás dřímá! Muži mají rádi aktivní ženy a teď máte jedinečnou šanci, aby vše probíhalo ve vaší režii!

Zrušte nudu v posteli

Kvůli nudě v posteli už delší dobu uvažujete o koupi vibrátoru nebo jiné hračky pro dlouhé večery? Nebojte se přizvat k výběru erotické pomůcky i svého muže. Možná ho napadne, že je třeba na vašem manželství pracovat a udržovat ho v kondici.

Vyberte takové pomůcky, které budou víceúčelové, a využijete je oba! Zajímavá jsou různá vibrační vajíčka na dálkové ovládání, vibrační kroužky nebo anální vibrátory. Nakupte vše, po čem toužíte!

Možností, jak oživit manželství a sexuální život je spousta. Nezkoušejme tedy hledat mimo domov, ale pokusme se obnovit to, co ještě před svatbou, možná i dlouho po ní, fungovalo.

Zrušme televizní večery a věnujme se jeden druhému. Není totiž vůbec špatné po sobě, i po několika letech v manželství, toužit!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!