Buďte pro svého muže stále atraktivní!

15. leden 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Mnoho mužů má pocit, že jakmile navlečou snubní prsten jejich krásná, mladá, atraktivní žena se stane kamarádem v teplákách. Doma se nenalíčí, vlasy sváže do culíku, nosí vytahané domácí oblečení a k sexu se nechá maximálně dvakrát týdně přemluvit.

Zdroj: pixabay.com / alehidalgoZdroj: pixabay.com / alehidalgo

Ano, dobře... občas to tak zkrátka je. Většina z nás ale touží po tom, být neodolatelná a sexy každý den, jen děti, domácnost, pracovní vytížení a absence kvalitního spánku zásadně mění naše plány. Jde s tím, ale i přesto něco udělat? Jak docílit toho, abychom byly pro své muže stále atraktivní?

Pečujte o sebe

Základní péče o sebe je jasnou podmínkou. Máte malé dítě, které neustále vyžaduje vaši pozornost, takže si většinou čistíte zuby až kolem poledne a o make-upu nemůže být ani řeč? Nemyslete jen na svoji roli matky, ale také na to, že jste žena.

Pět minut, které věnujete ranní hygieně, může přece dítě strávit s vámi v koupelně a vy se díky tomu, budete cítit i vypadat líp.Nezapomeňte na svoje vlasy. Muži milují, když ženy mají dlouhé, voňavé a čerstvě umyté vlasy. Pečujte o ně. Nejvíce muže vzrušují vlasy rozpuštěné, ale i vysoce vyčesaný drdol, odhalující hebkou kůži šíje a dekoltu, pro něj bude zaručenou výzvou!

A co se týká domácího oblečení! Zasurfujte na internetu a pořiďte nějaký slušivý domácí obleček a noční košilku! Na trhu je velké množství firem specializujících se na tento druh oděvu a určitě najdete něco vhodného přímo pro vás. Zapomeňte na trička s kočičkami, medvídky a dalšími roztomilými tvorečky! Vyberte něco přitažlivého, s výstřihem, který zdůrazní vaše tvary! A když muži při příchodu z práce zašeptáte do ucha, že jste na ostro, stanete se pro něj rázem středem vesmíru!

Jasnou pravdou však také je, že není úplně jedno, na jaké tělo to sexy tričko navlečeme! Čím jsme starší, tím hůře se nabraná kila shazují, ale pokud nad pneumatikou kolem pasu budeme jen naříkat, těžko se jí zbavíme. Proto je třeba hlídat si příjem kalorií a alespoň dvakrát týdně své tělo pořádně protáhnout. Zajděte do posilovny, na tenis, nebo si jen tak zaběhejte po lese.

Ovšem muži potřebují mít vedle sebe také ženu, která má smysl pro humor, nepokazí žádnou zábavu a dokáže si vychutnávat každý okamžik svého života. A tak pokud vás muž pozve na výlet nebo na večeři, zapomeňte na dietu, odpírání a bavte se.

Muži nesnáší, když žena řeší, jaký počet kalorií má její porce.  Dejte si oblíbenou kachničku se zelím a zapijte ji pivem, muž má rád ženy, kterým chutná a přitom vypadají skvěle. A když za nějaký čas pustíte partnera s kamarády na jedno, bez zbytečných řečí a s úsměvem, rázem budete zvolena tou nejlepší ženou roku!

Muž v hrsti

Ano, úsměv k dobrému vztahu zkrátka patří. Chlap vedle sebe může mí sebekrásnější, ultra hubenou blondýnku s ideálními mírami, ale když je kyselá jak šťovík a protivná jak noc, s radostí by ji okamžitě vyměnil za vysmátou boubelku.

A tak buďte na své muže milé, smějte se jejich vtipům, i když občas fór nestojí za nic, drahouška chvalte a ukazujte mu, že si ho nesmírně vážíte. Experimentujte v posteli a překvapte manžela pokaždé něčím novým!

A pak už jen stačí, když během pracovního dne, napíšete miláčkovi lechtivou smsku o tom, jak moc ho chcete, co právě teď máte na sobě a co všechno s ním chcete dělat… a máte ho v hrsti. Nevěříte? Tak to hned zítra zkuste!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!