Akty, které zvednou sebevědomí! aneb muž se znovu zamiluje

11. březen 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Toužíme být pro své muže vždy krásné, úžasné, ty nejlepší. Pravda, v určitém věku už nemáme dokonale vypnutou kůži, naše vlasy mohou mít nějakou tu šedinu, na prsa působí zemská přitažlivost a diety se drží hůř a hůř. Naše sebevědomí pak klesá a leckdy to může dopadnout tak, že se stydíme před partnerem svléci a sex za bílého dne se pro nás stává tabu.

Zdroj: Milan HolendaZdroj: Milan Holenda

Partner nechápe náš stud, ale na druhou stranu nás neujistí, že se mu naše tělo líbí, tak jak je. (Pánové, my to ale potřebujeme slyšet!)

Chcete získat zpět své ztracené sebevědomí, stát se neodolatelnou kráskou a překvapit svého partnere? Vyhledejte uměleckého

Hurá za fotografem

Profesionální fotografie dokážou zázraky. Díky nim se totiž stanou všechny ženy neodolatelné. Ať už mají velký nos, pár kilo navíc, nebo řídké vlasy. Co je třeba zakrýt, to dobrá umělecká fotografie skryje a vaše přednosti vystaví na obdiv.

Máte pochybnosti, že s vaší neforemnou postavou nemůže žádná fotka dopadnout dobře? Omyl!

"Každá žena je krásná, jen o tom většinou neví. Zrcadlo ženě neposkytuje pravdivý obraz, vidí jen to, co si o sobě myslí. Když pak takovou ženu nafotím, uvidí, co si o ní myslím já a pak je sama ze sebe nadšená. Máme v ateliéru desítky fotografií, které tuto skutečnost dokazují,‘" říká liberecký fotograf Milan Holenda, který fotí děti, portréty i těhotné ženy. Ale jeho hlavní činností je focení ženských aktů.

"Z mého pohledu je žena nejkrásnější tvor, má takřka dokonalé tvary a proto je na mých fotografiích hlavním mottem,“ dodává Milan Holenda.

Odhoďte stud

I dvaačtyřicetiletá matka tří dětí Lucie poznala na vlastní kůži, co dovede šikovný fotograf a kvalitní fotoaparát. Fotky Lucii nejen zvedly sebevědomí, ale díky nim zjistila, že pokud o sebe začne více dbát, leckterý muž se po ní ještě ohlédne.

"Měl to být dárek manželovi k padesátinám. Chtěla jsem takové fotky, které nebudou vulgární, jen jemně erotické. Kamarádka básnila o fotkách, na kterých si připadala krásná a sexy, a tak jsem do toho šla taky,“ vypráví spokojená Lucie.

"Nejdříve jsem se styděla před cizím člověkem svléci, ale pak to šlo, tak nějak samo,“ říká Lucie s úsměvem.

A potvrzuje to i Milan Holenda. "Každá žena, která se profesně nezabývá modelingem, má v sobě přirozený ostych, který se musí v prvopočátku překonat. Je to podobné, jako otužování, nejprve je to ledové a chce to odvahu a odhodlání, postupně se to stane příjemné a povzbudivé."

Ženám fotky pomohou

Fotograf přiznává, že byl svědkem i toho, že po focení muž řekl své ženě, že se do ní znovu zamiloval. Tato reakce prý není ojedinělá, přichází desítky zpráv a e-mailů o tom, jak to ženám pomohlo.

"Jak totiž žena získá sebevědomí, celý svět to pozná a ocení. Takže povýší v práci, manžel se k ní začne chovat s úctou a tak dále,“ vysvěluje Milan Holenda.

Ještě váháte? Nepotlačujte své ženství a nechte se vyfotit od profesionála. A až se konečně uvidíte jako atraktivní a zajímavá žena, bude váš život krásnější! A možná vám to navíc otuží i vztah s partnerem… A to všechno za to přece stojí!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!




Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!