5 poloh, které si muži zamilují a ženy rozrajcují

4. březen 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Zdá se vám, že z vašeho sexuálního života se pomalu ale jistě vytrácí vášeň a chuť experimentovat? Muž vás začne líbat, pohladí prsa, a jde se na věc. Za 10 minut je po všem a vy najednou máte pocit, že koleje, v kterých jedete, jsou zatraceně, zajeté! A tak zkuste svého muže překvapit tradičními a oblíbenými polohami v novém kabátě. Jistě potom sex nebude jen nudnou "povinností" ale zábavou, stejně jako dřív!

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Polohu známou jako "na koníčka" preferuje mnoho mužů všech věkových kategorií. Je to zkrátka pro muže velice pohodlné a mají úžasný výhled!

Vyhoupněte se do sedla!

Nad jejich obličeji se houpají svůdná ňadra. Kdykoliv mají zájem, mohou se do nich s chutí zakousnout. Ale jak ho dovést k šílenství?

Nad svého ležícího partnera si čelem k němu pouze přidřepněte. Pomalu, milimetr po milimetru pouštějte jeho mužství do svého klína a vždy, když se o část posunete, opět se vraťte o kousek zpět.  Hrajte si přitom se svými prsy, bude tak vyrajcovaný, že jakmile dosednete, bude hotový… a to doslova, dámy!

Lehněte si na záda!

Je váš muž raději v přesile? Pak se položte na záda a nechte se unášet na vlnách vášně. Klasického misionáře je ale třeba trochu vylepšit.

Co takhle: Položte se na záda s podloženou pánví a nohama obejměte partnera kolem krku. Muž se opírá o natažené ruce a kolena. Tato poloha muži zajistí nejen hluboký průnik, což oceníte určitě i vy, ale i intenzivní a těsný kontakt.

Trocha akrobacie vám jistě prospěje a muž bude vaší odvahou "dát nohy za krk", fascinován!

Na stojáka kdekoliv a kdykoliv!

Zkuste ho od rána dráždit maličkostmi. Letmé doteky na intimních místech, tření prsou o jeho tělo, když se zrovna potkáte u lednice. Sundejte si kalhotky a oblečte lehkou minisukni, nebo jen tílko sahající těsně pod zadek… jak dlouho asi bude přemýšlet, než se podívá, zda jste na ostro?

Nemá cenu se tomu bránit, a pokud ho vaše promenáda vyburcovala na tolik, že po vás zatouží při vyndávání prádla z pračky, ohněte se přes ni a nechte si to udělat ve stoje a zezadu. Věřte, že na to do smrti nezapomene! A co k tomu pustit program Máchání?

Pohodlně se usaďte a jedem!

Milování vsedě má také své kouzlo a je jak u žen, tak u mužů velmi oblíbené. Je lhostejné, kde a na čem pár sedí, zda na křesle, židli, na gauči nebo na louce.  Jde to zkrátka všude, když je chuť.

Zkuste si ale dnes sednout obráceně a to sice zády k muži. Penis do vás pronikne bez větších problémů a váš partner bude mít možnost, polaskat váš zadeček a líbat vaše záda. A co jako kulisu použít nějaký ten lechtivý film? Dívat se můžete oba, řekněte, není to výhoda?

Milování všemi smysly!

Zkuste něco, díky čemu dosáhnete opravdu silného spojení. Začněte tou pravou erotickou masáží celého těla, použijte vhodný olej, který probudí veškeré vaše smysly.

Zavažte si oči, mazlete se, líbejte. Vnímejte jemné dotyky. Až to nebudete moci vydržet, lehněte si na břicho a roztáhněte nohy. Muž se opře o lokty a s nohama u sebe do vás vstoupí. Třením obou kluzkých těl zvýšíte touhu, požitek a dospějete tak rychle k orgasmu! A váš partner vás bude jistě brzo následovat!

Zkoušejte nové a zajímavé polohy a nebojte se i odvážnějším pozic. Sex sice není žádná sportovní disciplína, ale díky němu vypadáme mladší a krásnější. Tak proč si ho neužít právě teď?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.38 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!