4 věci, které mužům na ženách nejvíc vadí

25. březen 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Také vás zajímá, co na nás mužům nejvíce vadí a co přímo nesnáší? Každá z nás se snaží, aby byla pro svého partnera ta nej. Samozřejmě nikdy se nelze nikomu zcela zavděčit, to je přirozené. Proto právě tolerance vůči chybám toho druhého je v každém vztahu velice důležitá. Přesto mne zajímalo, jak to doopravdy je a co si o tom myslí naše čtenářky? Kterých chyb se ve vztahu nejčastěji dopouštíme?

zdroj pixabay.comzdroj pixabay.com

1.     Hloupé otázky

Zkuste se zamyslet nad tím, kolikrát do měsíce se svého partnera ptáte, zda vás má ještě rád. Otázky typu: Ty už mne nemiluješ?, Už se ti nelíbím? a Proč mi neřekneš, že mne máš rád?, na muže působí, jako rudý hadr na býka. Možná vidíte inspiraci v televizi, kde si partneři neustále vyznávají lásku, ale po pěti letech vztahu už to tak nějak nejde. Navíc pro většinu mužů je to zcela jasné, kdyby nás neměli rádi, proč by s námi zůstávali?

Pana Jana V. z Prahy zamyšleně říká. „První rok našeho vztahu byl plný romantiky, tehdy ještě přítel mi neustále nosil kytky a dokonce i skládal básničky," usmívá se a pokračuje. „Jenže tyto romantická gesta se tak nějak pomalu ztrácela a přišla taková ta rutina. Občas mne to bylo líto a položila jsem dnes už manželovi tu neoblíbenou otázku, zda mne má ještě vůbec rád. Odpovědí mi byl jen takové odseknutí, no jasně. To ženu moc nepotěší.“

2.     Výkyvy nálad

V tomto směru musím s muži souhlasit. My ženy jsme hodně ovlivněné především hormonálními výkyvy nálad. Stačí, když přijdou měsíčky a už se cítíme pod psa, nejhorší je to v období těhotenství a kojení, ale i další věci nás dokážou hodně rozhodit. Je to tím, že jsme mnohem citlivější na vnější podněty, a komu jinému máme dát najevo, jak mizerně se cítíme, než svému partnerovi? Není tedy divu, že muži tuto naší vlastnost bytostně nesnáší.

Andrea L. z Pardubic vzpomíná na dobu, kdy byla těhotná. „Měla jsem strašné výkyvy nálad, připadala jsem si jako na houpačce. Jednou obrovská euforie a podruhé jsem si připadala, že nic nezvládnu a chtělo se mi brečet. Manžel byl trpělivý. Ale bylo vidět, že toho má někdy plné zuby.“

3.     Fotbal versus seriál

Ženy nejsou takoví sportovní nadšenci jako muži. I když mají ke sportu kladný vztah, aby trávily večery fanděním Spartě nebo pomlouvaly Slavii, to jistě ne. A co nám vadí nejvíc? Když nám partner místo večeře oznámí, že půjde s kamarády na fotbal. Večer neustále přepíná na Eurosport, přestože nám zrovna běží další díl Ordinace v růžové zahradě.

A to je přesně to, co na nás muži nesnesou. Dokážeme probrečet hodinu u televize, když zrovna zemře hlavní hrdina v seriálu nebo filmu. Tohle prostě nikdy nepochopí, stejně jako my nedokážeme dostatečně fandit při fotbale.

Martina D. říká pobaveně: "Patřím mezi ty ženy, které rády sledují seriály, ono co jiného také v televizi sledovat? Můj muž to nemůže pochopit a vždycky mi připomene, že už zase koukám na tu šílenost. Stejně tak já nemůžu vystát, když křičí na celý panelák, když dá gól Sparta. Takže tady je to myslím vzájemné.

4.     Jsme více matkou, nežli milenkou

Tak s tímto problémem se setkáme asi všichni, jakmile založíme rodinu. Muži jsou svým způsobem sobci, kteří milují pozornost. Možná to nedají tak úplně najevo, ale jakmile se narodí dítě, jejich potřeby jdou stranou.

Zkrátka mateřství je pro nás ženy priorita. Na sex nemáme ani pomyšlení, vařit nestíháme, zpočátku jsme nevyspalé, unavené, podrážděné, po porodu naše postava není příliš sexy a prsa se stala mlékárnou, nikoliv objektem touhy. A to málokterý muž jen tak přejde s úsměvem, že?

A jaké další „neřesti“, kterých se vůči mužům dopouštíme, vás napadají?

Nikdo není dokonalý, stejně tak jako my ženy bychom na svých partnerech chtěly leccos změnit, s muži je to podobné. Možná nám to nedávají tolik najevo, ale rozhodně si nikdy nelze myslet, že jsme pro ně bez chybičky. A nakonec, ono je to dobře, byla by to trošku nuda, nemyslíte?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 11x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!