10 tipů, jak získat sex-appeal i s pár kily navíc

14. duben 2015  Stanislava Štěpánová  komentáře (0)

Když u mě před časem zazvonila kamarádka ve dvě hodiny ráno, myslela jsem, že jí vezmu něčím po hlavě až do doby, než jsem uviděla její uplakanou tvář s rozmazaným make-upem. Rozchod, jak jinak. Věděla, že její vztah jde do kopru, ale o tom, že její přítel má už několik měsíců milenku, neměla ani tušení.

Zdroj: pixabay.com / Beks8385Zdroj: pixabay.com / Beks8385

Stačil jeden náhlý návrat domů z plánované noční směny a manžel s milenkou byl přistižen inflagranti. "A je hezká?“ ptám se opatrně. "Hezká? Je tlustá! Nevím, co na ní vidí!" řekla má štíhlá kamarádka po čtvrtém panáku vodku. A já mlčela a raději si nalila s ní.

Pravda je taková, že když jsem poté onu milenku viděla, uvědomila jsem si, v čem měla na kamarádku Ivu rozhodně navrch. Dobře, dělilo je asi 25 kilo, jenže "ta druhá" svá kila nejen uměla nosit, ale působila upraveně, příjemně a sexy.

Baculatá, ale přitažlivější

Iva by sice z fleku mohla vyjít na přehlídková mola, její ideální postava a výstavní obličej by se rozhodně k ukazování hodil, ale to, co Ivě vždy chybělo a bohužel stále chybí, je sexappeal. A to milenka jejího muže opravdu nepostrádá.

K čemu v téhle chvíli postavu modelky, když si manžel užívá s daleko baculatější, ale přitažlivější ženou?

S příchodem jara a blížícího se léta se na nás z každé strany valí zaručené návody, jak zhubnout do plavek, formovat postavu a být štíhlé jako proutek. Občas mám pocit, že jakmile má žena o pár kilo víc, už se na ní pohlíží tak, že určitě nemá pevnou vůli, diety porušuje a ráda se nacpe.

Ale uvažuje někdo o tom, že je nám v těle boubelky opravdu dobře a i s větším zadkem jsme spokojené? A opravdu nám štíhlý pas a ideální Body Mass Index zaručí, že budeme žádané, milované a obletované? Ne! Nejdůležitější roli zde hraje náš sex-appeal!

Někdo má, někdo nemá

Psycholog Pavel Rataj říká, že obecně si mnoho lidí myslí, že sexuální přitažlivost je něco povrchního, tělesného: "Ten skutečný sex-appeal je ale spojený s pokorou, hravostí, provokativností, odvahou, nelaciností a mnohdy až s moudrostí."

A má tento dar každý nebo je to tak, že někdo sexappeal zkrátka má a někdo né? ,,Ano, je to nespravedlivé. Někdo ho má, někdo se mu učí a někdo jiný ho mít nebude, i kdyby trakaře padaly. Ale s dnešními semináři, knihami a medializací se šance výrazně zvětšují,“ vysvětluje Pavel Rataj.

Pro ty, kteří vědí, že sex-appeal jim je vzdálený, přináší jistou naději: "Do určitého limitu se sexappaelu můžeme naučit. Motivace, vůle a chtění je nutnou podmínkou. Učit se to mohu pro sebe, ne proto, že to chce po mě partner.“

Jak získat sexuální přitažlivost

A jak tedy na svém sex-appealu pracovat? Jak být zajímává, krásná a sexy?

  • Mějte se ráda – přesně taková, jaká jste, jedině tak budete vyzařovat pohodu a klid. Muži neradi poslouchají naše nářky týkající se tlustých boků, malých prsou a řídkých vlasů!
  • Usmívejte se – úsměv je zkrátka sexy a funguje jak afrodiziakum!
  • Věřte si – nedostatek sebedůvěry sexappeal doslova zabíjí! Zdravé sebevědomí je přitažlivé!
  • Zajímejte se o druhé – nemluvte jen o sobě, ale snažte se o lidech, se kterými se potkáte něco dozvědět. Mnozí si vás pak budou pamatovat, jako člověka, který je příjemný a umí naslouchat!
  • Rozhlídněte se kolem sebe – občas spěcháme a nevidíme v životě to podstatné! Mějme radost z maličkostí, třeba jen z toho, jak krásný je dnes západ slunce!
  • Znejte svoji cenu – neponižujte se před nikým, nedělejte něco, co je vám nepříjemné! Stanovte si jasné hranice, za které nejdete!
  • Pečujte o sebe – noste barvy a střihy oblečení, které vám sluší a nechají vyniknout vašim přednostem! Používejte vždy vhodné líčení, zajděte ke kadeřnici a na nehty. Hýčkejte se!
  • Dívejte se lidem do očí – nebojte se očního kontaktu! Na muže působí jako magnet a působíte pak důvěryhodně. A pozor! Více jak 10 sekund trvající oční kontakt probouzí v mužích touhu po sexu!
  • Mějte smysl pro humor -  to muži na ženách opravdu zbožňují! Nemusíte dělat klauna, jen je třeba se naučit občas si ze sebe udělat legraci a zachovat si u toho grácii. A když muže rozesmějete? Bod pro vás!
  • Žijte naplno – nezapomínejte na své koníčky! Máte chuť zkusit nějaký adrenalinový sport? Běžte do toho! Užívejte si každého dne, jako by to byl váš poslední!

Kamarádka Iva má před sebou dlouhou cestu, jako mnoha dalších. Zapomeňme na tu hodnou holku v nás, s nízkých sebevědomím a nulovým sexappealem a vzhůru do života!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.91 hvězdiček / Hodnoceno: 11x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!