Veďte děti k výuce jazyka aneb jak si vybrat jazykovou školu

30. červen 2015  Redakce   komentáře (0)

Bez znalosti cizích jazyků se dnes většina z vás neobejde. S cizinci se musíte umět domluvit v zaměstnání i ve volném čase, kdy jste například na dovolené. Aby člověk cizí jazyk dokonale ovládl, je ideální s jeho výukou začít už od malička. Máte-li proto malé děti, neváhejte a co nejdříve jim zajistěte kvalitní výuku.

Zdroj: aqap-skola.czZdroj: aqap-skola.cz

Bez znalosti cizích jazyků se dnes většina z vás neobejde. S cizinci se musíte umět domluvit v zaměstnání i ve volném čase, kdy jste například na dovolené. Aby člověk cizí jazyk dokonale ovládl, je ideální s jeho výukou začít už od malička. Máte-li proto malé děti, neváhejte a co nejdříve jim zajistěte kvalitní výuku.

Cizí jazyk je potřeba nejprve vnímat

Kurzy pro děti v moderním pojetí nabízí jazyková škola v Plzni AQAP. Při lekcích, které vedou zkušení lektoři, se snaží děti vyučovat zábavnou a hravou formou, nikoliv jen biflováním slovíček a frází. Důraz se klade nejen na znalost slovíček, ale také na zvládnutí poslechu, mluvení a psaní. Zejména u dětí je podstatné nejprve se naučit cizí jazyk vnímat a mluvit v něm, teprve pak přichází na řadu gramatika a psaní. Takto se ostatně učíme i náš rodný jazyk.

Jazyková škola AQAP nabízí kurzy pro děti v několika cizích jazycích. Němčina či angličtina v Plzni je zajištěna v moderně zařízených učebnách, v nichž se děti cítí útulně a lépe pak dosahují kýžených výsledků.

Výuka metodou Helen Doron

AQAP využívá k výuce dětí od nejútlejšího věku metodu Helen Doron. Jde o přímou výuku, která probíhá naprosto přirozeným způsobem, jakým se děti normálně učí svůj rodný jazyk. Metoda Helen Doron v Plzni není příliš známá, málokterá jazyková škola je využívá. A to je určitě škoda. Děti se díky ní učí cizímu jazyku hravě a přitom s výbornými výsledky. Naučí se nejen mluvit, ale i myslet v cizím jazyku, který se pro ně stane zcela přirozeným.

Jazyková škola AQAP působí nejen v Plzni, ale také v Rokycanech. Kromě angličtiny nabízí například i kurzy němčiny pro začátečníky v Plzni, které jsou vhodné pro děti i dospělé. Výuka probíhá v malých skupinkách, v maximálním počtu 6 lidí. Díky tomu je zde daleko více prostoru pro konverzaci, která logicky přispívá k rychlejšímu ovládnutí cizího jazyka.

Své děti rozhodně k výuce cizích jazyků veďte, a to klidně od chvíle, kdy teprve začínají mluvit. Čím dříve, tím lépe.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!