Základem show jsou originalita a překvapení, říká Mr. Rocky

21. duben 2016  Redakce   komentáře (1)

Mr. Rocky byl mnohokrát k vidění při svém vystoupení v divadle, v televizi, diskotéce nebo na plese. Během svých nezvyklých pracovních aktivit se snaží zaujmout vstřícností, přirozeností, radostí ze života, kterou se pokouší přenášet na okolí.

Mr. Rocky. Foto: archiv Lada KutějováMr. Rocky. Foto: archiv Lada Kutějová

Pokud hádám dobře, Rocky je přezdívka. Čemu se vlastně věnujete?

Ano, je to pseudonym, který mě napadl v mysli velmi rychle bez uvažování. Od mládí byl můj idol Arnold Schwarzenegger. Zaujal mě nejen svým vzhledem, ale i myšlením a jednáním k druhým lidem. Snažím se ho malinko napodobit tím, že taky jdu za svými cíli a tvrdě na sobě pracuji. Se svou skupinou GLADIATORS předvádíme stripshow na akcích a večírcích a jsme rádi, že máme hodně práce. Já svou profesi miluji a děkuji své ženě, že to toleruje a fandí mi. Mám hodně dobrých nápadů, ale náměty čerpám částečně z internetu. Originalita a překvapení jsou základem dobré show, nelze nikoho kopírovat. Rozjíždíme nyní se svou skupinou nový projekt, který bude originální a velmi zajímavý pro ženy. Myslím si, že si ženy pomalu zvykají na tuto erotickou show, protože přicházejí na to, že se nejedná pouze o svlékání, ale je to velmi zábavná a propracovaná vystoupení s různými náměty. Nezbytné jsou také rekvizity.

Od roku 2011 hrajete v ostravském divadle. Jak jste se k tomu dostal?

Oslovil mě jeden režisér, který viděl vystoupení mé skupiny a zavolal mi. Protože jsem od malička trochu duší herec, tak jsem nabídku přijal a jsem nadšený. V komedii Donaha hraji vlastně sám sebe a díky této příležitosti jsem se seznámil s jinými herci, kteří mě vždy rozveselí a stali se již mými kamarády. Mohu jmenovat třeba Vladimíra Poláka nebo Jiřího Sedláčka. Doporučuji vám hru Quo Vadis, muzikál ze starého Říma, kdy byl císařem Nero, a já ztvárňuji roli svalnatého ochránce dívky Lýdie před gladiátory. Obdivuji herce, za vším je namáhavá práce a hodně úsilí. Lidé vidí až konečný výsledek.

Jste odborník ve svém povolání. V čem dělají začínající striptéři zásadní chyby a muži obecně?

Na Moravě jsme jediná skupina tří až čtyř mužů, která se věnuje tomuto byznysu. Noví dobří tanečníci jdou hlavně do Prahy a okolí. Není snadná doba, i když striptýz prochází velikým vývojem u nás již od roku 1995. Tehdy si chlap mohl obléci cokoliv a stačilo pouze vyjít na jeviště a ženy jásaly. Já bych rád pomohl nové tváři, šel by si za svým a nenechal se ovlivňovat druhými lidmi. Tím, že jsem v branži nejdéle, mám mnoho zkušeností i ze zahraničí. V dnešní době je nejlepší věk začít dělat striptýz až kolem 25 - 30 let, kdy je člověk i psychicky zralý a umí komunikovat očima, je naprosto uvolněný a vystupuje se svou osobností. Dámy dnes přetvářku poznají, jsou daleko přísnější než před dvaceti lety, a já jsem za to rád. Tím mě posouvají dopředu, nezahálím a díky nim jsem zjistil, co v životě chci a potřebuji. Muži by měli něžnému pohlaví naslouchat. I když někteří pánové nejsou sportovci a krasavci, neznamená to, že by nemohli mít úspěch u žen. Menší člověk to neuhraje na tělo, ale může být dobrý tanečník a publikum oslnit svým pohybem. Nemůže však u něho chybět živočišnost a dominantnost. Samičky se nechávají unést pořádnými samci.

Vaše profese vám přinesla řadu ocenění a příležitostí. Čeho pozitivního si opravdu vážíte? Na co nikdy nezapomenete?

Na svém krásném zaměstnání miluji svou svobodu, jsem svým pánem, mohu dělat vše, jak potřebuji a chci. Kdo by to dnes nebral. Setkal jsem se s lidmi, které bych normálně neměl šanci poznat. Účinkoval jsem v Paříži v Moulin Rouge a tento zážitek nikdy nezapomenu. Takovou výjimečnou atmosféru jsem nikde jinde nezažil. Bylo mi 25 let, byl jsem v týmu nejmladší a měl život před sebou. Tato jedinečná show mě posunula dopředu a já si řekl, že už chci u toho zůstat. Překvapilo mě, že průměrný věk vystupujících byl okolo čtyřiceti let. Byli to sympatičtí charismatičtí muži a tomu nejstaršímu bylo asi 45, který uměl komunikovat očima. Proto si říkám, že se chci ukazovat minimálně do padesáti. Věk nikdo nezastaví, ale pokud se tím netrápíte, tak si můžete mládí zachovat i do šedesáti či sedmdesáti.

Nelze opomenout účinkování v televizních pořadech Peříčko a Počasíčko. Je vystupování před kamerou jiné než na akcích?

Kamery si nevšímám, takže mi to nevadilo. Vždy jsem si věřil, nemám se přece za co stydět (smích). Když mi volala Soňa Polonyiová z pořadu Peříčko, řídil jsem zrovna auto a její nabídku jsem vzal jako hloupý vtip a rychle ji poslal pryč. Záhy volala znovu a já pochopil, že asi to legrace nebude. Tak jsme se nakonec domluvili. V této profesi musíme být tvrdí, základem je mít psychickou odolnost a nebrat si vše osobně. Závist a pomluvy ničí lidem život.

Máte vůbec i jinou zábavu a jak si zahálení užíváte?

Dostavěl jsem dům, kde mám i posilovnu a trávím tam několik hodin týdně. Rád si i pospím a samozřejmě jsem s rodinou, na které mi záleží a je pro mě důležitá. Narodil jsem se v Blížencích, takže mám dva životy. Ten jeden je má práce a druhý rodina. Také čtu knihy o pozitivním myšlení, které mi radí, běž za tím a dokážeš to. Doporučuji takovou literaturu všem lidem, kteří nechtějí jít se stádem a chtějí být něčím výjimeční.

Je něco, na co se vás nikdo neptal a vy byste to rád sdělil?

Měl bych zájem napsat knihu o mém životě. Myslím si, že mám dost zážitků, které by si rádi přečetli kromě žen i muži. Na trhu chybí takový žánr a já mám o tom hodně co povídat. Zaměřil bych to na vývoj stripshow. Myslím si, že by se to mohlo podařit a bylo by to pozitivní a uvolňující čtení.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.7 hvězdiček / Hodnoceno: 20x


Přidat komentář (1)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

pracedrevo

sobota, 23. duben 2016
11:43

pracedrevo

FB : Striptýz Ostrava Rocky
---------------------------------
Zpráva byla upravena 23.04.2016 ve 13:06:38

Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!