Zajímáte se o astrologicko-karetní výklady?

15. říjen 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Zajímá vás astrologie, výklady karet a tajemno? Pro někoho jsou to jen nesmysly, jiní tomu věří nebo se to snaží pochopit. Ať už patříte do jakékoliv skupiny lidí, určitě je tato problematika velmi zajímavá. Pro tento článek nám poskytla velmi zajímavé informace spisovatelka a kartářka Dagmar Kludská, která se v tomto oboru pohybuje již řadu let.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

„Astrologicko-karetním výkladem se zabývám víc než padesát let. Posledních pětadvacet let nahlížím do osudu lidí různého věku, všech možných profesí a ze všech koutů naší republiky i z daleké ciziny,“ vysvětluje Dagmar Kludská.

Srdcová dáma

Kdo z vás by si nepřál alespoň na chvíli utéct z reality a každodenního stereotypu? „Chvíli se zasnít a přenést se do světa tajemné moci, výkladu z karet. Zkusit poodhalit roušku dráždivého tajemna, křižovatky spletitých cest,“ vypráví paní Kludská zasněně. Dále poukazuje na to, že prakticky každý touží po takovém poznání.

Ne však každý výkladu karet skutečně věří. Někteří lidí se tváří značně nedůvěřivě, což je přirozené. „Pomocí výkladu z karet se klient dotkne vlastního osudu, děje milých i vážných, rozpozná opravdovou lásku od falešné, poodkryje lži a intriky, které se mohou dít za jeho zády,“ říká Dagmar Kludská. Každá kartářka by měla umět zachovat etický kodex, být empatická, vnímavá, intuitivní, nestranná a zodpovědná k zákonitosti vyšších světů.

Hledání pravdy

Ačkoliv se celý život zabývám výkladem z karet, stále hledám odpovědi a často si kladu otázky, čemu máme vlastně věřit?“ Dagmar Kludská přemýšlí nad tím, zda je realita života to, co slyšíme, vidíme a na co si můžeme sáhnout? Nebo můžeme věřit jasnozřivým vizím, snovým představám a mimosmyslovému vnímání?

Říká se: Sám člověk pravdu nenajde. Pravda si najde jeho. „Stává se, že když jsme přesvědčeni, že je vše tak, jak má být, objeví se zcela nečekané situace, které potvrdí pravý opak,“ doplňuje svou teorii paní Kludská. Sama to vidí tak, že osud se nesmí vláčet, ale prožívat za každých okolností. „Já velmi dobře chápu, že mnozí nemáte život zrovna veselý, ale má pouze tento. Tak s ním něco udělejte!“, doporučuje kartářka. Poukazuje na to, že každý může změnit filozofii myšlení a prokázat jistou odvahu. Za pokus to rozhodně stojí, nemáte co ztratit.

Damar Kludská nám velmi ochotně popsala svou teorii o výkladu karet, osudu a způsobu myšlení. Určitě je to velmi vhodné téma k zamyšlení. Pokud toužíte poodkrýt zajímavosti ze svého života nebo z budoucnosti, máte jedinečnou příležitost.

SOUVISEJÍCÍ: Pohled do věštecké kuchyně Dagmar Kludské

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!