Veronu inspiruje anglický styl módy. Jsem kreativní a tvořivý člověk, říká Markéta Jakšlová

3. červen 2014  Redakce   komentáře (0)

Markéta Jakšlová už dvanáct let působí v původně disco formaci Verona. Na kontě má několik hitů, které jsou hrány jak v rádiu, tak v tanečních klubech. Málokdo ale o zpěvačce ví, že se zajímá o módu a má vystudovanou uměleckoprůmyslovou školu.

Markéta Jakšlová alias Duo Verona. Foto: archiv Facebook/Markéta JakšlováMarkéta Jakšlová alias Duo Verona. Foto: archiv Facebook/Markéta Jakšlová

"Nosím to, co se mi líbí. Sleduji trendy, ale nechávám to tak, že každý je sám sobě pánem. Hodně mi i z hlediska životního stylu pomohl a pozitivně ovlivnil rok strávený v Anglii," říká pro Evien.cz Markéta Jakšlová.

Ta si Anglii natolik zamilovala, že by v této zemi nejraději zůstala. "V Británii neexistuje, že by šel někdo do klubu v teniskách a tričku. V Londýně je jistě jiný výběr, odpovídající tamní úrovni, ale i u nás se dá dobře obléci. Je to hlavně o vkusu, který se ale asi nedá úplně naučit, je to něco mezi nebem a zemí jako například talent, buď ho máte, nebo ne."

Podle Markéty Jakšlové záleží ale na každém, jestli se na společenské akce hezky oblékne. "Nikoho bych proto nesoudila," dodává.

Zpět ale k muzice. Zpěvačka dua Verona toho má na svém kontě co se týče vzdělání hodně. "Na konzervatoř mě připravovala Lída Nopová. Vystudovala jsem uměleckoprůmyslovou školu, obor výtvarnictví. Chtěla jsem dělat výtvarné umění, nakonec zpívám"

"Na stará kolena se v devětadvaceti letech učím hrát na piáno. Studovala jsem také vyšší odbornou školu publicistiky a masovou komunikaci na Univerzitě Komenského. Bylo to zajímavé," konstatuje Markéta Jakšlová.

"Dále mě oslovují tanec, literatura a četba knih, prostě umění všeho druhu. Myslím, že jsem tvořivý a kreativní člověk a ráda sleduji lidi, kteří něco dovedou bez ohledu na profesní obor," dodává.

ČTĚTE celý rozhovor na MediaShow.cz: Duo Verona: Jsme komerční projekt, ale v mnoha ohledech dost nekomerčně smýšlející

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!