Už máte masku na Halloween? Oblíbený svátek se kvapem blíží

9. říjen 2016  Redakce   komentáře (0)

PR. Halloween je svátkem, který se slaví hlavně v anglosaském světě, popularitu si ale v posledních letech získává i u nás. Zejména mladí lidé si jej osvojili. Poslední říjnový den se v mnoha českých hospodách a barech bouřlivě slaví. K Halloweenu neodmyslitelně patří nejen dýně, ale také nejrůznější bizarní kostýmy. Právě nyní je nejvyšší čas si nějaký originální kostým a masku sehnat.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Maska na Halloween? Čím strašidelnější, tím lepší

Maska na karneval může vypadat různě. V případě svátku Halloween jde o to, aby byla pokud možno co nejstrašidelnější. Nejpůsobivější jsou například kostýmy zombies a kostlivců, ženy mohou zvolit pro změnu masky a kostýmy, které z nich v poslední říjnový den udělají čarodějky.

Kde sehnat pěkné masky a kostýmy?

Inspiraci můžete najít na mnoha internetových stránkách. Online se dnes už bez problémů dají pořídit i samotné kostýmy, dokonce už existují i specializované kamenné obchody. K nim se řadí například Půjčovna kostýmů Praha, kde máte možnost si vybrat masky a kostýmy nejen na Halloween, ale i na klasické karnevaly a podobné akce.

Za půjčení kostýmu na jeden den dáte pár korun. Vzhledem k tomu, že maska na karneval se využije maximálně jednou či dvakrát za rok, nemá ostatně ani cenu si ji kupovat.

V obchodě koneckonců nechybí ani nejrůznější ptákoviny, kterými si můžete vylepšit párty, případně některou z ptákovin obdarovat své známé.

Zpestřete si konec října a užijte si spoustu zábavy s kamarády

Halloween u nás asi nikdy nebude tak masově rozšířeným svátkem, jako je tomu ve Spojených státech. Každopádně není na škodu si jím zpestřit podzimní období. Namísto obvyklé návštěvy oblíbené hospůdky ve vašem městě můžete pro jeden den v roce zažít něco netradičního. Pokud se halloweenský večer povede, budete z něj mít perfektní zážitek, který si další rok jistě rádi zopakujete. Jde o ideální zábavu, již si užijete se svými kamarády a známými.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!