Ubytování s bazénem Beskydy

30. červen 2016  Roman Beneš   komentáře (0)

Plánujete dovolenou a upřednostňujete pobyt v tuzemsku před rekreací v zahraničí? Moravskoslezské Beskydy jsou přesně tím, co hledáte. Tamní luxusní chaty nabízejí možnost wellness pobytu po celý rok.

Zdroj: chaticka.euZdroj: chaticka.eu

Plánujete dovolenou a upřednostňujete pobyt v tuzemsku před rekreací v zahraničí? Moravskoslezské Beskydy jsou přesně tím, co hledáte. Tamní luxusní chaty nabízejí možnost wellness pobytu po celý rok.

Prožít wellness v Beskydech? Před pár lety by se to mohlo zdát jako nesplnitelný sen, dnes už je to však realitou. Jako příklad lze uvést chatu Medvědí skála, která se nachází na samotě v blízkosti vesnice Pstruží, nedaleko Lysé hory.

Medvědí chata disponuje vlastním vířivým bazénem

Tato chata Beskydy doslova charakterizuje. Je postavená z čistě přírodních materiálů, takže perfektně zapadá do zdejší krajiny. Je ale zároveň luxusní, což poznáte z vybavení a zařízení. Pro wellness pobyt jde i ideální zázemí. Součástí chaty je totiž SPA vířivý bazén a rovněž sauna se sprchou. Během volných chvil si tak můžete dle libosti užívat relaxaci a nabírat síly na procházky a výlety po Beskydech. Medvědí skála pojme až 10 osob, k pronájmu je po celý rok.

Pronájem je možný i v dalších chatách v Beskydech

Kromě Medvědí skály máte i další možnosti, kde v Beskydech najít ubytování s bazénem a vířivkou. Podobně luxusní zážitek najdete ve Vlčím doupěti a Orlím hnízdu. Romantické názvy chat korespondují s lokalitou, vždyť Beskydy jsou oblastí, která je velmi bohatá na faunu. Vyskytují se zde i jinak vzácná zvířata, která jinde v Česku nemáte možnost spatřit.

Luxusní ubytování Beskydy je velmi oblíbené, a to i mezi „smetánkou“ z řad herců a sportovců. Oceňují klidné prostředí, ale hlavně možnost si důkladně odpočinout a dopřát si možnost wellness procedur v soukromí. Chaty jsou uvnitř moderně vybavené, nechybí zde například WiFi, perfektně zařízení kuchyně s vinotékou či prostorné obývací pokoje s domácím kinem. Na Medvědí skále, Vlčím doupěti a Orlím hnízdu najdete skutečně vysoký standard ubytování, spokojeni budou i ti nejnáročnější z vás.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!