Romantický advent v kině? Křídla Vánoc je o splněných přáních

12. listopad 2013  Redakce   komentáře (0)

Zajít na českou zimní romantiku do kina je ideální. Vezměte partnera a vydejte se v sychraných a již i mrazivých dnech shlédnout další filmovou novinku. Režisérka Karin Babinská má nový film: Křídla Vánoc.

Richard Krajčo ve filmu Křídla Vánoc. Foto: FalconRichard Krajčo ve filmu Křídla Vánoc. Foto: Falcon

Kolem filmu rezonuje spíše aktuální románek režisérky s hercem. Karin Babinská si našla nového partnera, tak jako herec a muzikant Richard Krajčo. Ano, tihle dva nyní patří k sobě. Více o tom píše ShowMIX.cz: Karin Babinská uhranula Richarda Krajča. A režisérka přiznala: Vysnila jsem si ho!

Jenže to není až tak důležité. Na film Křídla Vánoc by se mělo jít především z jiného důvodu. Režisérka Karin Babinská se profesně posunula a nechala svůj dřívejší film Pusinky v historii.

Film o víře s mystickými prvky

Její novinka označována jako film o víře, místy obsahuje mystické prvky.  Sama režisérka tvrdí, že je to typický vánoční film a k Vánocům patří zázraky.

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň.

Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována.

Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.

Zajíc (Jakub Prachař), čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky.

Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc

Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc
Křídla Vánoc


Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!