Pohled do věštecké kuchyně Dagmar Kludské

23. říjen 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Kartářka i spisovatelka Dagmar Kludská nám dovolila nahlédnout „pod pokličku“ svého astrologicko-karetního výkladu. Ať už na „věštby“ věříte, nebo ne, toto vyprávění je nepochybně velice zajímavé. Dnes a denně setkává s příběhy, které píše sám život.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Dagmar Kludská nám popsala příběh, jak probíhá sezení s klientem a výklad karet. Musím říci, že je to opravdu velmi zajímavé zamyšlení se o brzké i vzdálené budoucnosti.

Astrologicko-karetní výklad

Po vzájemném představení a podání ruky, posadím klienta za věštecký stůl,“ začíná Dagmar Kludská s vyprávěním a pokračuje. „Nejprve se zeptám na datum narození, a poté předám balíček 32 mariášových karet do jeho rukou. Požádám ho (ji), aby karty klasicky zamíchal. Tímto osobním úkonem klient předává svou energii a své pocity do vlastního výkladu. Levou rukou od srdce vytvoří 3 hromádky a karty opět sjednotí v jeden celek"."

"Po té balíček karet převezmu a rozprostřu je po stole ve čtyřech řadách po osmi, tzv. „Obraz života“ brzké či vzdálené budoucnosti klienta se přede mnou rozvine jako film na bílém plátně,“ popisuje.

Děje minulé i přítomné

„Rozpoznávám děje minulé, přítomné a hovořím o možné budoucnosti,“ vysvětluje Dagmar Kludská. Zároveň se dozvídáme, že astrologicko-karetní výklad dokáže odhalit různá tajemství, směry, talenty, cesty, poznání, vzájemné city, charakterové vlastnosti, ale také případná zakopnutí a pády.

Po celý svůj život hledá Dagmar Kludská souvislosti mezi příčinami a následky. Jejím přáním je přijít věcem tzv. na kloub, což se daří více a někdy méně.

Astrologicko-karetní výklad je zhruba na 1–2 roky a není žádným univerzálním receptem, je jen nástrojem a vždy záleží na lidech, jak si výklad zpracují sami v sobě. Zda se z pozemských radostí budou radovat a z chyb poučovat,“ doplňuje zajímavé povídání.

Dále popisuje, jak je důležité rozeznat v pravý čas, co má smysl, a co ne. Není třeba se držet úporně něčeho, co dávno postrádá smysl, a jít posíleni energií a optimismem za správným životním cílem, jeho posláním. „Věřím, že každý člověk má na Zemi svůj důležitý úkol a poslání, a pokud se ho zhostí čestně a vytrvale s touhou udělat svět a lidi kolem sebe krásnějším, je to nádherné poslání,“ říká s úsměvem Dagmar Kludská.

Každý lidský osud je něčím jedinečný a zajímavý, byla by škoda nepodělit se svými zážitky se čtenáři, ať už na karetní výklad věří, či ne.

SOUVISEJÍCÍ: Zajímáte se o astrologicko-karetní výklady?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!