Jaký vybrat sport? Ten, který bude bavit

31. leden 2015  Monika Svobodová  komentáře (0)

Sport by měl být součástí života každého z nás. Není nutné ho vykonávat pětkrát týdně, ale alespoň dva dny v týdnu bychom mu věnovat měli. Abychom toho byli schopni, musí nás sport bavit a nějakým způsobem naplňovat. Jakmile ho budeme dělat z povinnosti, dlouho u něho nevydržíme.

Zdroj: pixabay.com / skeezeZdroj: pixabay.com / skeeze

Nejlepším způsobem jak najít pro sebe to pravé, je zkoušet nové věci. Až se rozhodnete vyzkoušet nový sport, rozhodně se hned napoprvé nepřepínejte, aby vás následná únava neodradila od dalších pokusů.

Zkoušejte nové věci

Najděte si několik sportů, které vás baví a střídejte je. Předejdete tomu, že vás časem začne jeden sport nudit a vy nebudete dělat nic. Občas vyzkoušejte také nějakou novinku - sport, který jste ještě nezkusili a láká vás. Vždy můžete objevit něco nového a zábavného.

Možností je mnoho

Sport není jen běh, kolo, posilovna nebo hodina zumby či aerobiku. Na výběr máte z velkého množství míčových sportů - volejbal, basketbal, házená, fotbal. Pak je tu také tanec - klasický nebo třeba ten orientální, nebo hooping či poledance.

Co takhle nějaký zápas nebo bojové umění? Judo, karate, box nebo kraft maga. Nebo by vás bavilo lezení, pádlování či potápění? Možné je v podstatě cokoliv, tak se nestyďte a zajděte se zeptat do veslařského klubu nebo k lukostřelcům. Záleží na tom, co vás zajímá.

Sám nebo v kolektivu

Někdo bude raději sportovat sám, jiný potřebuje kolem sebe další lidi, kteří ho budou motivovat k lepším výkonům. Vše je dost individuální a opravdu záleží jen a jen na vás, který sport si zamilujete.

Tak si zjistěte jaké sporty se ve vašem okolí nabízejí nebo jestli někdo z vašich známých už neprovozuje nějaký zajímavý sport a běžte si ho vyzkoušet.

A až se vám podaří najít ten pravý, budete se na něho těšit, bude pro vás relaxem od každodenních starostí a vždy se po něm budete cítit dobře a i když budete unavení, budete šťastní.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!