Plesová sezona brzy vypukne: Máte už vymyšlené, v čem půjdete?

8. leden 2016  Redakce   komentáře (0)

Začátek roku je vždy ve znamení plesů. Na plesovou sezonu se těší mnoho žen i mužů. Jde často o reprezentativní událost, na které nesmí být člověk vidět. A vzhledem k tomu je třeba se na ni náležitě přichystat. Pokud se i vy letos zúčastníte některého z mnoha plesů, je nejvyšší čas se poohlédnout nejen po šatech, ale také doplňcích k nim.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Plesové šaty jsou základem

Pokud jde o šaty samotné, je pro vás dámy nejlepší, pokud si je necháte ušít přímo na míru. Ano, stojí to celkem dost peněz, ale máte jistotu, že vaše šaty budou originální. Vždy je docela velké faux pas, pokud se na plesu objeví více žen ve stejných šatech. Pokud si šaty nechcete nechat šít, zajděte alespoň do kvalitní půjčovny či obchodu.

Nezapomeňte na doplňky

Důležitou součástí image jsou kromě šatů také doplňky. Mám na mysli náramky či třeba náhrdelník. Pokud jde o náramek, záleží na tom, jaký typ šatů zvolíte. Pokud mají dlouhé rukávy, nebyl by ani vidět, tudíž jej můžete v klidu vynechat.

Pro náhrdelník platí sice to samé, ale dá se předpokládat, že nezvolíte nějak extrémně upnuté šaty, které sahají až ke krku. A na obnažený krk prostě k plesovým šatům náhrdelník patří. Čím výraznější je, tím lépe. Obecně vzato na sebe mají náramek, náhrdelník a případně i další doplňky jako náušnice strhnout pozornost. Přeci jen jde o určitý luxus. Je pak škoda, pokud jsou skryté a nevýrazné.

A co obuv?

V neposlední řadě nesmíte zapomenout na volbu vhodné obuvi. Ta v každém případě musí ladit se šaty. Mějte také na paměti, že na ples se chodí především tančit, tudíž by obuv neměla mít nijak extrémně vysoké podpatky. Na nich byste si na parketu při tanci příliš neužily, ba spíše naopak. Hrozilo by to pěkně velkým trapasem, pokud byste se ocitly na zemi.

Nezbývá nic jiného, než popřát hodně zábavy a veselí. A ať se vše obejde bez výrazných faux pas, která by vám ples mohla zbytečně zkazit.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!