Parfémy: Najděte si mezi desítkou tu svoji správnou vůni

14. listopad 2013  Redakce   komentáře (0)

Vůně, která okouzlí. Ženy i muži by měli vonět, jenže také záleží jak. Od tohoto výběru se pak odvíjí konkrétní parfém, který díky čarovné vůni vytvoiří druhou kůži.

Zdroj: pixabay.com/condesignZdroj: pixabay.com/condesign

Mezi základní pravidla patří, že vůně musí "sedět". To znamená, že žena a muž díky své individuálnosti musí vybírat takovou vůni, která skutečně voní. Pro každého to znamení něco jiného.

Žena, pokud si vybírá vůni, by měla vědět, že o vůni by ani neměla vědět. V žádném případě z ní nesmí bolet hlava. Platí, že co vám voní na ostatních, se ale nemusí líbit vám na sobě.

Dopřejte si čas. Třeba svoji vůni, do které se bláznivě zamilujete, teprve najdete. Chce to ale zkoušet, nebýt pasivní. Jisté je, že parfémů není nikdy dost.

10 tipů na parfém

Jaké jsou naše tipy? Dřevito-květinová vůně Omnia Crystalline oslavuje lotosový květ. Nabízí se třeba parfém značky Bvlgari. Clean je zase čistá vůně White Woods, jejíž základ tvoří dřevo a pyžmo.

Toaletní voda s cypřišem, ovocem a květinami Exotic. To je Jimmy Choo od Sephora. Sebevědomá a sexy vůně Dali Wild s citrusovými, květinovými a dřevitými tóny - to je Salvador Dali.

Toaletní voda Repetto s esencí růže a vanilky nabízí opět Sephora. Smyslná florientálně dřevitá vůně bílých květů Manifesto Elixír.

Svěží květinově aldehydová vůně Chemise Blanche evokuje čerstvě vyprabé prádlo, LM Parfumes, Ingredients. Radostná a energická, svěží ovocná vůně Honey s výraznými tóny medu a vanilky, to je Marc Jacobs.

Naopak rafinovaná a výrazná vůně Roses oslavující růži - Chloé. Svěží a smyslná toaletní voda Aqua Vitae, Francis Kurkdijan, Ingredients.

Máte tip na nějaký parfém? Která vůně se vám líbí?  Máte nějakou radu pro výběr? Napište ji do diskuse pod článkem a podělte se s ostatními.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!