Nebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou IN

5. duben 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Také se zajímáte o módní trendy? Pak vězte, že letos se vrací na scénu námořnické pruhy, a to nejen na oblečení, ale také na doplňcích a obuvi. Zkrátka pruhy jsou opět IN.

Zdroj: DeichmannZdroj: Deichmann

Zajímám se o módu již poměrně dlouho a všimla jsem si, že proužky se vrací pravidelně po několika letech. Stejné je to také s dalšími oblíbenými motivy, jakými jsou puntíky a kostky. Určitě jste si všimla, že obchody jsou plné geometrických vzorů, které jsou veselé, zajímavé a neodolatelné.

Teplo, moře a pruhy. Vítejte na palubě

Milujete teplo, moře a vše co k létu patří? Připravte se na léto opravdu důkladně již nyní. Nové jarní kolekce zahrnují mimo jiné krásné námořnické pruhy. To potvrzuje také Adéla Čiháková, PR manažerka společnosti White and Black. „Barvám se meze nekladou, můžeme zvolit klasickou kombinaci modrých a bílých proužků, ale také odstíny červené s detaily v podobě mašlí, uzlů či kotviček. To vše k jaru a létu zkrátka patří, stejně jako sluneční paprsky a dobrá nálada,“ dodává s nadšením.

A jak proužky lichotí naší postavě? Jistě si vzpomenete na to, že svislé pruhy opticky zužují, horizontální naopak maličko rozšiřují. Pokud nejste se svou postavou zcela spokojená, sáhněte po šikmých pruzích, které zeštíhlují. Neměli bychom zapomínat, že čím méně vzorů na oblečení a doplňcích použijeme, tím více proužky vyniknou. Nebojte se barev, není třeba volit pouze klasickou bílo – modrou, ale naopak bychom měli vyzkoušet také proužky červené, zelené či žluté.

Nebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou INNebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou IN
Zdroj: Zdroj: Deichmann, Esprit, Takko Fashion

Puntíky jsou nesmrtelné

Neoslovily vás proužky? To nevadí, můžete zvolit stejně oblíbené puntíky, které jsou taktéž nadčasové. Puntíky se navíc hodí k ženám, které milují romantický styl oblékání. V současné nabídce najdeme celou řadu puntíkovaných vzorů, ať už se jedná o různě barevné, velké či malé puntíky na rozmanitých podkladech.

Puntíky najdeme také na oblečení a módních doplňcích značek Tako Fashion a Esprit. Jednotlivé kousky oblečení je třeba vkusně sladit, aby puntíků nebylo příliš. Velmi pěkně vypadá kabelka s puntíky skombinovaná s obuví ve stejném provedení.

Nebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou INNebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou IN
Zdroj: Zdroj: Deichmann, Esprit, Takko Fashion

S kostkami opatrně

Kostkované oblečení a doplňky je třeba volit velmi opatrně. Proto se většina z nás kostkám raději vyhýbá, což je škoda. Adéla Čiháková se zabývá módou již řadu let a říká. „Kostkované vzory, ať už v podobě velkých nebo malých kostek vypadají skvěle, je jen třeba vědět, jak je kombinovat. Obecně doporučuji volit pouze jednu část oděvu v tomto vzoru, zbytek pak v jednobarevné kombinaci. Kostky jsou samy o sobě velmi výrazné. Nedoporučuji žádné zběsilé volby barev,“ doplňuje s úsměvem.

Své nezastupitelné místo mají kostky tradičně také v nové kolekci značky Bushman v kombinaci s přírodními materiály, jakými jsou bavlna a len. Nejvíce mne zaujaly dámské košile této značky, které jsou symbolem komfortu a elegance.

Nebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou INNebojte se vzorů, proužky, puntíky a kostky jsou IN
Zdroj: Zdroj: Deichmann, Esprit, Takko Fashion

Proužky, kostky a puntíky jsou doslova nadčasové. Nosí se na oblečení a doplňcích, staly se letos doslova módním hitem. Vybírejte z různých barev a variací.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!