Květinové vzory. To je nestárnoucí klasika

1. červenec 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Květinové kolekce ovládly nejen jarní módu, svou pevnou pozici si drží i mezi letními modely. Květiny jsou nadčasové, romantické a veselé. Nechte svůj šatník rozkvést a oživte jej módními kousky, které se budou nosit nejen letos, ale i v další sezóně, protože květiny patří mezi nesmrtelnou klasiku. A pokud vás květiny příliš neoslovily, pořiďte si alespoň květinový doplněk.

Zdroj: TakkoZdroj: Takko

Jedním ze žhavých trendů letošního léta budou opět květiny. Objevují se snad na každém druhu oblečení, od kalhot přes plavky, doplňky až po obuv,“ říká s úsměvem Adéla Čiháková.

Jaké vzory zvolit?

Zdá se, že se s květinami doslova roztrhl pytel. Ale pozor, právě v takto výrazných vzorech je třeba trochu ubrat a držet se pravidla, že méně je někdy více. S motivy květin bychom měli pracovat promyšleně.

Například květinové šaty si žádají decentní doplňky, naopak jednobarevný model můžete oživit květinovými doplňky. Štíhlé a vysoké ženy si mohou dovolit zvolit větší potisky a výraznější barvy. Ale pozor, velké motivy přidávají kila.

A jaké květiny jsou nejvíce žádané?

Drobní kvítky, velké výrazné vzory, potisky palem, motivy listí či stromů, květiny v pastelových barvách, ale i pestrých tónech či v jednoduchých černobílých variacích. Zkrátka fantazii se meze nekladou,“ vysvětluje Adéla Čiháková.

Shluky kvítků na jednom místě snadno odvedou pozornost od problematických partií, jakými jsou bříško, zadeček či stehna. Velké oblibě se těší sukně poseté drobnými kvítky, které působí velmi něžně a také oblíbené tuniky. Menší kvítky působí minimalisticky, velké květy naopak více okázale a výrazněji.

Letošní sezónu doslova ovládnou áčkové sukně. Vyzkoušejte dokonalé spojení áčkového střihu v kombinaci s květinovým vzorem. V tomto modelu nás nikdo nepřehlédne.

Květiny vám zvednou náladu

Pokud máte ráno pocit, že jste vstala levou nohou, oblečte si model s květinami, který působí velmi optimisticky,“ doporučuje Adéla Čiháková.

Veselé motivy k letnímu období zkrátka patří. Květinové potisky jsou skvělé nejen na topech, sukních a šatech, ale také na legínách nebo letních kalhotách. Květinovou módu najdete prakticky v každém obchodě s oblečením a doplňky, přinášíme vám inspiraci z obchodů Takko, Esprit a Deichamann.

Květinové vzory - bikiny spodní částKvětinové vzory - bikiny spodní část
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann
Květinové vzory - bikiny spodní částKvětinové vzory - bikiny spodní část
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann
Květinové vzory - náramekKvětinové vzory - náramek
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann
Květinové vzory - prstenKvětinové vzory - prsten
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann
Květinové vzory - šatyKvětinové vzory - šaty
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann
Květinové vzory bikinyKvětinové vzory bikiny
Zdroj: Takko, Esprit, Deichmann

 

 

Nechte se inspirovat květinovou módou, která se těší velké oblibě už několik let. Ani letos tomu nebude jinak. Nosí se drobné kvítky i velké květinové vzory. Květiny jsou zkrátka všude, na oblečení, kabelkách, obuvi i špercích. Ale pozor, nic se nesmí přehánět. S květinami raději pomálu, aby výsledek nepůsobil přeplácaně.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!