Krása ženy je vyjádřením úcty k sobě samé

31. srpen 2017  Redakce   komentáře (0)

Krása těla i ducha je v současnosti diskutované téma v dámských magazínech a webových portálech pro ženy, a nečtou je pouze ženy.

Ženy, ilustrační foto. Foro: archiv Lada KutějováŽeny, ilustrační foto. Foro: archiv Lada Kutějová

„Dámy, dejte sebe na první místo a uvidí a ucítí to i okolí. Nejprve musíme udělat šťastné sebe a začne to pozitivně působit i na vztahy a rodinu,“ říká amatérská psycholožka Lucie Žižková z kosmetické firmy Mary Kay. Věří na sílu ženské duše, která jen pokud je sama vyživená, dovede vyživovat vše kolem sebe.

„Krása je vyjádřením úcty k sobě samé a ovlivňuje kvalitu a ambice každého dne,“ zní její krédo.

„Krása dává ženám větší lásku k sobě samé, sebeúctu. Chuť kultivovat svou ženskost a nechat se hýčkat. Moudří pánové vědí, že drahá polovička je jejich vizitka. Krásná a šťastná žena, která zná své kvality, je základ šťastné rodiny,“ uvažuje Žižková.

„Jak vnímáme sebe, tak vnímáme ostatní. Když ráno probudíme svou krásu, začneme jinak mluvit, jednat, přemýšlet a tím si troufneme na více věcí. V tom všem nám může neskutečně pomoci vzhled, který si vědomě vytvoříme, a použití správných krémů by se mělo stát hygienickým návykem. To kolik pozornosti a péče věnujeme sobě zrcadlí naše okolí, které pak s námi zachází stejně,“ nabízí recept na životní pohodu.

Rozvedené matky s dětmi by se rády také líbily, ale nemohou si krémy a malování dovolit. „Kosmetika právě maminkám umožňuje krásnět výhodně a měnit si i finanční situaci,“ míní Žižková.

Kosmetika je vhodná pro všechny. „I muži se stále více otevírají péči o sebe a už nevnímají používání kosmetiky za zženštilé,“ podotýká Žižková.

A závěrem? „S léty sleduji, jak se lidé díky kosmetice vyvíjejí. Mění si životní perspektivu, nabírají sebedůvěru, učí se svůj život skutečně tvořit, plnit si své sny a přání. V rámci své práce potkávám spoustu inspirativních žen,“ dodává Žižková.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!