Jaké barvy a účesy jsou nyní v módě?

13. únor 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Také sledujete módní trendy a ráda se podle nich řídíte nejen v módě, ale i s účesy? Pak vás jistě zajímá, jaké účesy se stanou hitem letošního roku. Je jedno, jestli jsou vaše vlasy krátké, dlouhé, husté nebo jemné. Pro každou z nás se najde dokonalý účes na míru. Stačí jen zajít ke zkušené kadeřnici a nechat si poradit.

Zdroj: pixabay.com/alehidalgoZdroj: pixabay.com/alehidalgo

Na vlasech si zakládáme všechny, k některým z nás byla příroda štědrá, k jiným méně. Naštěstí vlasová péče je dnes na špičkové úrovni, že krásné vlasy jsou dostupné pro každou z nás. I přestože jste se svým účesem spokojená, vás jistě napadá, jestli by vám neslušel nový účes či jiná barva.

Není však třeba dramatických změn, někdy postačí nový lesk, změna odstínu barvy či trochu jinak střižená ofina.

Cítit se v účesu přirozeně

Jaký účes tedy zvolit? Rozhodnutí není jednoduché. „V dnešní uspěchané době všichni preferujeme takový účes, který je nenáročný na každodenní údržbu. A tímto se řídí také módní trendy, které dávají přednost přirozenosti," říká Alena z pražského kadeřnického salónu Xstyle Beauty.

Pro každou ženu je důležité, aby její vlasy korespondovaly s jejím životním stylem. To považuji za základ úspěchu," pokračuje.

Přesto nás zajímá, jaké účesy se staly hitem roku 2015.

Mikádo je doslova nadčasové a není tomu jinak ani letos. Krátký bob či sestříhané vlasy podél obličeje nosíme už po několik desetiletí a nikdy se neokouká.

Ovšem velkou novinkou je dlouhé mikádo, takzvaný lob. Na jedné straně jsou vlasy výrazně kratší, než na druhé. Pokud to ještě zvýrazníte kontrastní barvou, budete absolutně dokonalá.

Pohrajte si s barvami

Dnes už málokterá žena nosí svou přirozenou barvu vlasů. Pravda je taková, že barvené vlasy jsou o mnoho výraznější, lesklejší a na první pohled více zaujmou.

A ruku na srdce, která z nás má takovou barvu vlasů, která by mohla konkurovat barveným vlasům? Navíc vlasy začnou časem šedivět, s věkem ztrácí lesk a mění svou původní barvu.

Stále je populární způsob barvení vlasů takzvaný ombre. Tento název pochází z francouzštiny a v překladu znamená "stínovaný".

Ve spojitosti s barvou vlasů jde o postupný přechod od jedné barvy vlasů ke druhé, zpravidla zcela opačné. V praxi to vypadá tak, že konce vlasů jsou mnohem světlejší, než vlasy u hlavy.

Módní jsou také velké kontrasty barev. Máte černé vlasy? Pak je osvěží stříbrný melír.

Stříbrná barva je doslova hitem letošní sezóny, ovšem v tomto případě bychom měly být opatrné a zvolit opravdu kvalitního kadeřníka. Mohlo by se snadno stát, že místo stříbrné barvy chytí nepěkná šedivá. Do černých vlasů lze zvolit také fialový melír, který z nás udělá doslova femme fatale.

A jak "vylepšit" světlé vlasy?  Zkuste je doplnit pastelovými barvami, které jsou příjemné, jarní a slušivé. Nebojte se nádechu růžové, oranžové či fialové. Dobře zvolený kontrast barev dokáže hotové zázraky.

Víte, jaké barvy a účesy se letos budou nosit? Přinášíme vám inspiraci, nicméně držte se především toho, abyste se cítila dobře a přirozeně.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!