Dokonalé nehty bez modeláže? Vyzkoušejte CND Shellac

23. duben 2015  Martina Richterová  komentáře (0)

Každá žena si přeje mít pěkně upravené nehty, a to bez ohledu na věk či profesi. Zkrátka ruce jsou naší vizitkou a měli bychom jim věnovat dostatečnou péči. Jenže domácí úprava nehtů vyžaduje čas a trpělivost.

Zdroj: Ráj nehtůZdroj: Ráj nehtů

Obyčejný lak nevydrží obvykle déle než pár dní, u někoho dokonce jen pár hodin. Neodborné stříhání kůžičky může způsobovat nevzhledné záděry. A umělé nehty také nejsou vhodné pro každého, co tedy s tím?

Zlatá střední cesta – CND Shellac

Pokud toužíte po upravených nehtech a nemáte čas ani náladu trávit mnoho času jejich domácí úpravou, pak zvolte Shellac. Ačkoliv nejde o novinku, mnoho lidí vůbec netuší, co si pod tímto pojmem vlastně představit. Jednoduše řečeno jde o snadnou aplikaci laku, který se zapéká ve speciální manikérské troubě, podobně jako UV gel.

„Jde o UV technologii, která zajišťuje vysoký lesk a dlouhodobě upravené nehty bez poškození,“ vysvětluje Adéla Kučerová, která se věnuje modeláži a úpravě nehtů v kadeřnictví Petra v pražském Slivenci.

Právě Shellac je mezi zákaznicemi velice oblíbený. Je to taková zlatá střední cesta mezi klasickou manikúrou a gelovými nehty. A jak dlouho Shellac vydrží?

„Výrobce udává, že po dobu dvou týdnů by měly nehty zůstat bez poškození, ale je pravda, že je to značně individuální. Někomu vydrží i čtyři týdny, ale někdo kdo má např. třepivé nehty má 14 dní většinou hraničních, pak je samozřejmě na manikérce, aby použila vhodnou výživu nehtu,“ potvrzuje Adéla Kučerová.

Jaké jsou výhody Shellacu oproti gelovým nehtům?

Shellac je mnohem šetrnější k nehtovým lůžkům, navíc nenavozuje pocit „umělých nehtů“. „Při aplikaci ani při odstraňování Shellacu nehtové lůžko nepilujeme, takže po sundání nejsou nehty nijak oslabené,“ vysvětluje Adéla Kučerová, která má s aplikací Shellacu velmi dobré zkušenosti.

A jak se vlastně aplikuje? Je to snadné a rychlé. Nanáší se pouze podklad, dvě barevné vrstvy a lesk. Jde o velmi slabou vrstvu, na kterou si snadno zvyknete. Je to vlastně podobné, jako byste měla nehty pouze nalakované.

Jak se Shellac odstraňuje?

Také sundání je velice snadné a rychlé. Za pomoci odstraňovače na bázi acetonu, který je k nehtům maximálně šetrný, neboť obsahuje makadamový olej a vitamín E. Díky tomu nedochází k vysušení nehtu. Doporučuji si nechat aplikovat Shellac pouze v renomovaném salónu, stejně postupujte také při odstranění.

Pro koho je Shellac vhodný?

Dle mé zkušenosti jej volí zákaznice, které nebaví každodenní lakování nehtů, protože běžný lak se začne brzy loupat. Shellac volí i zákaznice, které přecházejí z gelových nehtů na své přírodní a Shellac perfektně ochrání oslabené lůžko,“ poukazuje na tuto možnost Adéla Kučerová.

Shellac je tedy skvělá volba, jestliže toužíte po upravených nehtech bez poškození. Navíc samotná aplikace nezabere příliš dlouho, za hodinu máte perfektní nehty dle svého přání.

Tip na závěr

Shellac je ideálním společníkem na léto, když si jej necháte aplikovat na nehty u nohou, vydrží vám prakticky celé léto. Budete mít dokonale upravené nohy bez strachu, že se vám lak oloupe nebo poškodí.

Chcete mí upravené nehty, které jsou k nerozeznání od přírodních? Pak vyzkoušejte Shellac, který perfektně drží, nehty nijak nepoškozuje a jeho aplikace i odstranění je velmi rychlé a snadné.

SOUVISEJÍCÍ: Úprava nehtů na svatbu. Jaké jsou trendy?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.07 hvězdiček / Hodnoceno: 14x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Magazín evien.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
evien.cz na Seznam.cz
evien.cz na Facebooku


Redakce evien.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!